Qtravel.pl odnajdzie najbliższe biuro podróży

Wyniki wielu badań pokazują, że w przypadku zakupu ofert wypoczynku wakacyjnego nadal boimy się transakcji w pełni „wirtualnych”. W Internecie poszukujemy jedynie informacji, a w celu ostatecznego zakupu i podpisania umowy udajemy się jednak do biura podróży. Qtravel.pl, wyszukiwarka ofert turystycznych, ułatwia swoim użytkownikom i ten element zakupu oferty – wprowadziła funkcję automatycznego wyszukiwania najbliższego biura podróży!

Internet ma w porównaniu do „realu” bardzo poważny atut – znakomicie ułatwia dotarcie do wszelkich informacji, poszukiwanie najlepszych ofert, w dobrej cenie, w odpowiednim miejscu, czasie a także ich porównywanie, wyszukiwanie opinii, uwag innych klientów. To wymarzone narzędzie do wyszukania oferty, sprawdzenia biura, zebrania opinii. Ale nie tylko!

– Internetu nadal wolimy używać do wyszukania ofert a podpisania umowy i opłat dokonać osobiście w siedzibie biura podróży. Wiemy, że zachowania zakupowe Polaków są bardzo trwałe, dlatego nie tylko nie usiłujemy ich zmienić, ale wręcz postanowiliśmy pomóc naszym użytkownikom w znalezieniu najbliższego biura podróży – mówi Tomasz Kolaszyński prezes zarządu Qtravel.pl. – Wprowadziliśmy unikalne rozwiązanie wzbogacające funkcjonalność naszej wyszukiwarki ofert turystycznych. Teraz każdy użytkownik będzie mógł nie tylko wyszukać najlepszą ofertę, ale także znaleźć najbliższe biuro podróży w którym będzie mógł ostatecznie sfinalizować zakup czy dowiedzieć się o szczegółach.

System opracowany przez specjalistów z Qtravel.pl automatycznie wyszukuje lokalizację geograficzną użytkownika i prezentuje mu – w przypadku zainteresowania ofertą turystyczną – najbliższe biura podróży. Teraz w jednym miejscu w Internecie można nie tylko znaleźć najlepszą ofertę, zaznajomić się z opiniami innych na temat danej oferty czy hotelu, ale też znaleźć najbliższe biuro podróży. Jednym słowem – pełna, sprawna obsługa całego procesu zakupu!

– Lokalizacja użytkownika dokonywana jest automatycznie na podstawie jego numeru IP lub po wpisaniu szukanej lokalizacji. Warto wspomnieć, że nie gromadzimy żadnych danych o miejscu zamieszkania użytkowników, wskazujemy jedynie najbliższe biura podróży. System jest bardzo precyzyjny, pozwala na określenie miejscowości, ulicy, kodu pocztowego. Umożliwia zaprezentowanie każdemu użytkownikowi naszej wyszukiwarki biur podróży zlokalizowanych w promieniu 100 kilometrów od niego. Uwzględniane są jedynie biura podróży posiadające w swojej ofercie wycieczkę, którą dany użytkownik otrzymał w wynikach wyszukiwania. Nie promujemy żadnych biur podróży, kolejność wyświetlania związana jest jedynie z odległością od lokalizacji użytkownika. Wszystkim korzystającym z naszej wyszukiwarki serwujemy więc czystą informację, bez śladów marketingowego manipulowania – podsumowuje Tomasz Kolaszyński.

Przydatne linki: http://www.qtravel.pl/jak-dziala-lokalizacja

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>