Qtravel.pl partnerem serwisu Lechia Travel

Ekipa Qtravel.pl nie od dziś wspiera sport i promuje aktywny styl życia. Dlatego też z przyjemnością rozpoczynamy współpracę z Lechią Gdańsk w ramach jej nowego serwisu – Lechia Travel.

Polacy coraz bardziej aktywnie spędzają swój wolny czas. Jeżdżą na wycieczki, mecze, kibicują ulubionym drużynom. Na te potrzeby odpowiada Lechia Travel – nowa platforma łącząca pasję do podróżowania ze sportem, który może być znakomitą inspiracją do poszukiwania i poznawania nowych miejsc.

Za pomocą platformy Lechia Travel można będzie wyszukać informacje na temat meczów, tras, noclegów, a także przeczytać porady na temat podróżowania. Dodatkowo można znaleźć wycieczkę praktycznie w każdy zakątek świata – prawie 300 kierunków. W tym wspieramy Lechię właśnie my i nasza wyszukiwarka.

Dzięki Lechia Travel kibic nie tylko znajdzie bilety na mecze w całej Europie, ale także wyjazdy na rozgrywki innych dyscyplin, również zimowych. Platforma nie jest bowiem poświęcona tylko futbolowi.

Ponieważ jesteśmy z Gdańska i kibicujemy Lechii, z chęcią pomożemy kibicom znaleźć idealną wycieczkę dostosowaną do ich oczekiwań.

Partnerami serwisu Lechia Travel są również: Lechia Gdańsk, Fundacja Lechii Gdańsk, serwis eTravel i Sports Events 365.

Więcej na temat Lechia Travel przeczytasz na stronie Lechia.pl.

 

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>