Rezygnujesz z wycieczki? Odsprzedaj ją przez Qtravel.pl

Nie możesz skorzystać z wykupionej oferty turystycznej? Martwisz się, że przepadnie całość wpłaconej kwoty? Stworzyliśmy narzędzie wspierające klientów w znalezieniu nabywcy na wycieczkę, z której muszą zrezygnować. Za pośrednictwem platformy internetowej QAgents i narzędzia QDeals informacja o odsprzedaży wycieczki dociera do tysięcy klientów poszukujących ofert turystycznych. Korzystanie z usługi jest bezpłatne.

Rezygnacja z zakupionej wycieczki nie jest sytuacją nagminną, jednak kiedy już się zdarza, odsprzedaż oferty turystycznej nastręcza klientom nie lada problemów. Wynika to nie tylko z presji czasu i strachu przed utratą całości wpłaconej kwoty. W sytuacji rezygnacji z wycieczki najważniejsza jest możliwość szybkiego dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców zainteresowanych „specjalnymi okazjami” wyjazdowymi. A to bywa trudne.

Pragnąc ograniczyć naszym klientów stresu przygotowaliśmy proste w obsłudze i skuteczne narzędzia, pozwalające w krótkim czasie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców usług turystycznych.

Klient pragnący odsprzedać wycieczkę może zgłosić się bezpośrednio do Qtravel.pl lub do dowolnego biura stacjonarnego zajmującego się sprzedażą oferty turystycznej. Za pośrednictwem udostępnianego przez Qtravel.pl narzędzia QAgents biuro agencyjne publikuje informację o ofercie dostępnej na specjalnych warunkach. Oferta taka natychmiast widoczna jest dla wszystkich zalogowanych agentów. Dzięki temu informacja o odsprzedawanej wycieczce szybko dociera do klientów biur stacjonarnych w całym kraju.

Dodatkową opcją jest rozesłanie oferty do subskrybentów usługi Qtravel Deals, w ramach której klienci za pośrednictwem maila codziennie otrzymują specjalnie wyselekcjonowane oferty wyjazdów. Odsprzedawana wycieczka udostępniana jest także na profilu wyszukiwarki Qtravel w serwisie Facebook. Takie połączone działania zwiększają szanse na znalezienie chętnego do skorzystania z odsprzedawanej wycieczki i  pozwalają klientowi odzyskać znaczną część wpłaconej kwoty.

Dlatego jeśli niespodziewana sytuacja zmusi Was do rezygnacji z wycieczki, zachęcamy do skorzystania z narzędzi Qtravel.pl. Także wówczas, kiedy do wyjazdu pozostały ostatnie dni. Szerokie grono naszych użytkowników tylko czeka na takie „specjalne kaski”. Nawet jeśli od razu po zakupie muszą pakować walizki. Sprawdźcie sami – to działa!

Usługę odsprzedaży wycieczki wprowadziliśmy na rynku usług turystycznych  jako pierwsi w Polsce.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>