Specjaliści od egzotyki: Best Reisen Group na Qtravel.pl

Oferta Qtravel.pl jest od niedawna bogatsza o wycieczki proponowane przez Best Reisen Group – organizatora specjalizującego się w wyjazdach egzotycznych. Oprócz tak zwanej „bliskiej egzotyki”, wyjazdów do Egiptu i Tunezji, Best Reisen proponuje szeroki wachlarz dalekich wypraw: Seszele, Mauritius, Sri Lanka, Malediwy, Indie. Best Reisen Group to 55 organizator w wyszukiwarce Qtravel.pl.

Marka Best Reisen obecna jest w Polsce od 17 lat. Best Reisen Group stanowi część dużej firmy działającej na rynku usług turystycznych – Flash Tour, która posiada biura w 6 miastach egipskich, we Francji, Kanadzie, Indiach, Chinach, Niemczech, ma rekomendację Egipskiego Ministerstwa Turystyki, a także jest członkiem ASTA i IATA.

Best Reisen jest członkiem Polskiej Izby Turystyki i posiada wszystkie niezbędne dokumenty wymagane Ustawą o Turystyce, a w 2012 roku organizator otrzymał nagrodę specjalną „Róża Kolumba”.

W ofercie organizatora dostępne są oferty do Egiptu i Tunezji, a także wyjazdy w odległe, egzotyczne zakątki takie jak Mauritius, Malediwy, Seszele, indyjska wyspa Goa. Klienci biura mogą się także wybrać na objazd po Indiach, lub… wziąć ślub na Sri Lance.

Nowością w ofercie organizatora jest Tanzania: wypoczynek na pięknej wyspie Zanzibar z możliwością safari w części kontynentalnej. Na prawdziwych podróżników czekają też wyjazdy łączone, podczas, których doświadczyć można różnych kultur i podziwiać odmienne krajobrazy, wśród nich oferty Indie i Dubaj, Dubaj i Sri Lanka, czy Sri Lanka i Malediwy.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>