Zima, zima, zima… Oferta biura Snowtrex w Qtravel.pl

Narciarskie wyjazdy do 1200 hoteli i apartamentów w dziesięciu krajach, oferty z karnetem w cenie, rezerwacja kursów narciarskich i wypożyczanie sprzętu – w wyszukiwarce Qtravel.pl dostępna jest oferta biura Snowtrex, jednego z liderów sprzedaży wyjazdów zimowych. Snowtrex to 57 organizator, który dołączył do Qtravel.pl.

Snowtrex specjalizuje się w organizacji wyjazdów na narty i proponuje swoim klientom zimowe szaleństwo w Andorze, Bułgarii, Austrii, Czechach, Francji, Niemczech, na Słowacji, w Szwajcarii, we Włoszech i w USA. Szeroka oferta pozwala klientom znaleźć zimowy urlop dopasowany do indywidualnych potrzeb, a dodatkowe świadczenia, takie jak kursy narciarskie, czy wypożyczenie sprzętu pozwalają nie tracić na miejscu cennego czasu.

Snowtrex dba o klientów, dla których równie ważne jak czas spędzony na stoku, jest to co będą robić, kiedy już odepną narty czy deskę snowboardową. W ofercie Snowtrexa znaleźć można wypoczynek narciarski połączony z przyjemnościami SPA i Wellness. Takie atrakcje dostępne są między innymi w austriackich hotelach Sport- & Wellnesshotel Held i Ritzlerhof, szwajcarskim Matterhorn Resort Täsch, czy włoskim Hotel Sonnenhof.

SnowTrex nie zapomina też o rodzinach wyjeżdżających na narty z gromadką dzieci. W ofercie rodzinnej organizatora dostępne są obiekty, w których pokoje połączone są ze sobą drzwiami, tak aby dzieci mogły być w pobliżu rodziców. W niektórych hotelach i apartamentach dzieci do 12 roku życia otrzymują za darmo zakwaterowanie, wyżywienie i karnet narciarski. Ponadto w wielu narciarskich kurortach można skorzystać z opieki nad dziećmi lub zarezerwować dla swoich pociech kurs narciarski. Usługi te często wliczone są w cenę.

Ciekawą propozycją organizatora jest krótki zimowy wypoczynek pod hasłem „Snow up your Life!”. Kiedy nie możemy sobie pozwolić na dłuższy urlop, warto wybrać się na narty choć na kilka dni lub weekend. Specjalna oferta krótkiego urlopu czeka na narciarzy w Austrii, Niemczech, Włoszech, Czechach i w Szwajcarii. Można skorzystać z dwóch do pięciu noclegów i jeździć na lodowcu aż do maja.

Snowtrex przygotował także ofertę dla osób, które nie chcą tracić czasu na trwającą nawet kilka dni podróż w góry. Dla nich organizator proponuje wyjazdy narciarskie z przelotem. Miłośnicy białego szaleństwa mogą się wybrać samolotem do Austrii, Niemiec, Szwajcarii i Włoch.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>