Na zakupy? Tylko do Dubaju!

Właśnie trwa w Dubaju jedyny w swoim rodzaju festiwal – Festiwal Zakupów. Jeśli komuś jeszcze Dubaj nie kojarzy się z zakupowym szałem, to błąd. Dubajto zimowa mekka zakupoholików. Sztandarowym produktem tego niezwykłego miasta jest złoto pod rozmaitymi postaciami: kolie, naszyjniki, bransoletki, brosze. Podczas Festiwalu dubajskie sklepy oferują niesamowite rabaty. Nie brakuje też innych atrakcji: pokazów mody, konkursów z nagrodami, czy spektakli z fajerwerkami. Tegoroczna edycja festiwalu rozpoczęła się 3 stycznia i potrwa przez miesiąc.

Na Dubajski Festiwal Zakupów śpieszą co roku tłumy turystów z całego świata. Pierwsza edycja imprezy miała miejsce w 1996 roku i została zorganizowana z inicjatywy dubajskiego rządu. Festiwal miał stać się narzędziem promocji handlu i cel ten z pewnością został osiągnięty.

Co więcej, Dubajski Festiwal Zakupów stał się także ważną imprezą rozrywkową skierowaną przede wszystkim do rodzin, które korzystają z całej gamy rozrywek. A co nie bez znaczenia dla turystów z Polski, w Dubaju jest teraz 27o C!

Polecamy wyjazdy do Dubaju jeszcze w styczniu!

Movenpick Bur Dubai
Kategoria: * * * * *
Wyżywienie: śniadania
Nowoczesny, luksusowy hotel znanej i renomowanej marki. Najwyższy poziom usług, dobra lokalizacja, wyśmienita kuchnia, certyfikat Green Globe.
ceny od 3998 zł/os.

 

 


Hilton Dubai Jumeirah
Kategoria: * * * * *
Wyżywienie: śniadania
Elegancki hotel znany z tradycyjnej gościnności. Doskonały wybór dla osób ceniących komfortowe warunki i aktywny wypoczynek. Urlop jak z baśni tysiąca i jednej Nocy!
ceny od 7398 zł/os.

 

 

Sheraton Jumeirah Beach Resort
Kategoria: * * * * *
Wyżywienie: śniadania
Malownicze otoczenie palm i plaży, bardzo dobra lokalizacja, usługi na najwyższym poziomie, wnętrza zaprojektowanie w zgodzie ze najnowszymi trendami. Znana marka hotelowa
ceny od 7038 zł/os.

 

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>