Turyści wspierają WOŚP

Była koszulka Justyny Kowalczyk, było Porsche Adama Małysza, ale aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ciągle trwają i znaleźć można wśród nich wiele ciekawych propozycji dla… turystów i podróżników. Warto zalicytować i wspomóc tą szlachetną akcję!

 

 

Oto niektóre turystyczne perełki, które udało nam się wyszperać na aukcjach WOŚP:

Rejs promem kolejowym do Szwecji
PKP Cargo S.A. ofiarowało na licytację niezwykły rejs. Prom „Kopernik” zawiezie zwycięzców ze Świnoujścia do Ystad, a prom „Jan Śniadecki” w drogę powrotną. To 16 godzin niezwykłej kolejowej przygody dla dwóch osób. Zwycięzcy nie tylko będą mogli z bliska obserwować załadunek i wyładunek wagonów kolejowych, ale także zostaną zaproszeni na mostek kapitański i poprowadzą statek. I jeszcze kolacja w kapitańskiej messie…

Wycieczka do Parlamentu Europejskiego z Januszem Zemke
Janusz Zemke oraz jego Biuro Poselskie zapraszają na wycieczkę do Brukseli połączoną ze zwiedzaniem stolicy Europy oraz Parlamentu Europejskiego. Termin lato 2012. Zwycięzca aukcji nie musi się niczym martwić – ofiarodawca pokrywa wszystkie koszta. Poza kieszonkowym.

 
Do Lwowa na Rajd Wetreranów – „łykend” majowy
Prawdziwa gratka – wycieczka do Lwowa Żukiem strażackim na rajd weteranów. Licytowane jest jedno miejsce w aucie na trasie Wrocław – Lwów – Wrocław. Zwycięzca jedzie jako obstawa serwisowa motocykli jawa. Koszty wyżywienia, noclegów i wiz trzeba pokryć samemu, ale przejażdżka starym Żukiem… bezcenne!

Safari nie tylko nurkowe! Malediwy dla 2 osób
Niewątpliwy rarytas dla miłośników sielskich wakacji! 7-dniowy pobyt dla dwóch osób na luksusowym katamaranie ScubaVIP w dowolnie wybranym terminie w okresie od maja do września. Do dyspozycji gości oddany zostanie 3 pokładowy, doskonale wyposażony katamaran. W cenie: nurkowanie i Big Fishing Game w cenie pobytu! Jest małe „ale” – wylicytowana cena nie obejmuje przelotu w obie strony.
Cyfrowy miernik odległości na mapie
W porównaniu do wypoczynku na Malediwach cyfrowy miernik odległości na mapie nie robi może piorunującego wrażenia. Wystarczy jednak przeczytać opis możliwości tego niewielkiego gadżetu, żeby docenić jego walory. Miernik nie tylko mierzy odległości na mapie, ale wyposażony jest też w miniaturową lampkę do odczytu w ciemności, kompas i kalkulator. Robi wrażenie, prawda?

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>