Wdrap się na Mont Everest! Turystyka w 3D

Już w ten weekend będziemy mogli wybrać się w wirtualną, trójwymiarową podróż na Mont Everest. 10 grudnia serwis 3rd Planet udostępni użytkownikom pierwszą z serii trójwymiarowych wycieczek do najciekawszych miejsc na świecie.

3rd Planet pozwala użytkownikom odwiedzić wyjątkowe miejsca w różnych zakątkach świata bez ruszania się z domu. Podczas wirtualnej wyprawy można spacerować po ulicach i zwiedzać wnętrza budynków. Projekt singapurskiej firmy ma na celu przybliżenie turystom miejsc, które zamierzają odwiedzić, tak by zorientowali się ile czasu chcieliby tam spędzić i jak mają zaplanować swoją wycieczkę. 3rd Planet chce zachęcić wszystkich do podróżowania, nie tylko wirtualnego.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego wirtualną wycieczkę na Mont Everest. Premiera w sieci już w sobotę na stronie 3rd Planet.

Wirtualna wyprawa na Mont Everest powstała przy współpracy z Nepalską Izbą Turystyczną.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>