„Ziuuu – chlup!”: TOP 10 hotelowe aquaparki

Najlepsze aquaparki

  AKTUALIZACJA HOTELI: listopad 2017

Wszyscy, którzy szukając pomysłu na wakacje pragną spełnić marzenia swoich dzieci powinni wybrać hotel, w którym będzie coś więcej niż brodzik. Najlepiej dużo więcej – cały aquapark! Poniżej prezentujemy 10 hoteli z różnych zakątków świata, które prawdziwie zasługują na miano parku wodnego. Zapewniamy, że spełniają one nie tylko dziecięce marzenia.

 

1. Jungle Aqua Park, Egipt

Jungle_Aqua_Park1

Połżony w Hurghadzie w Egipcie obiekt posiada największy aquapark w całym kraju. Miłośnicy szaleństw w wodzie będą tutaj się znakomicie czuć. Na osoby wypoczywające w Jungle Aqua Parku czeka ponad 30 zjeżdżalni o różnym poziomie trudności, w tym także zjeżdżalnie dedykowane dla dzieci. Razem ze sobą połączonych jest aż 21 basenów przy pomocy kanałów i mostków. Hotel oferuje także bogatą formułę all inclusive oraz 6 restauracji i 10 barów.

Jungle_Aqua_Park2

Sprawdź oferty do hotelu Jungle Aqua Park

2. Aqua Blu, Egipt

Aqua_Blu1

Obiekt położony w Egipcie, w Sharm el Sheikh także może poszczycić się ogromnym aquaparkiem, który zajmuje ponad 140 000 metrów kwadratowych. Jeśli lubisz iść na ilość, to ten hotel idealnie nadaje się dla Ciebie. Znaleźć w nim można aż 62 zjeżdżalnie! Jeśli to Ci nie wystarczy, to czekają na Ciebie baseny, w tym także basen ze sztuczną falą. W hotelu codziennie ogarnizowane są animacje, a do dyspozycji gości jest sporo restauracji.

Aqua Blu

Sprawdź oferty do hotelu Aqua Blu

3. Eftalia Ocean, Turcja

Eftalia_Ocean1

Nowo wybudowany hotel, usytuowany nieopodal Parku Wodnego Eftalia Island. Amatorzy wodnych szaleństw mogą tu do woli korzystać z hotelowych zjeżdżalni, zwolennicy relaksu z zabiegów SPA, podczas gdy dzieci kreatywnie spędzą czas w mini klubie. Do dyspozycji osób korzystających z aquaparku przygotowane zostały baseny odkryte, basen kryty, oraz park z 12 zjeżdżalniami (7 dla dorosłych i 5 dla dzieci).

Eftalia_Ocean2

Sprawdź oferty do hotelu Eftalia Ocean

4. The Land of Legends, Turcja

The_Land_Of_Legends

Nowoczesny hotel, otwarty w 2016 roku do którego przylega park wodny „The Land of Legends”. Odwiedzający na pewno nie będą mieli powdów do narzekań. Do ich dyspozycji zostały oddane bowiem : dwie rzeki (dzika i leniwa), ponad 40 zjeżdżalni, kompleks basenów w tym także basen ze sztuczną falą, baseny dla najmłodszych oraz kompleks zjeżdżalni dla dzieci w podziale na wiek (0 – 3 lata, 3 – 7, 7 – 12 lat).

Do użytku ponadto oddano park wodny w którym można podziwiać ponad 1000 gatunków zwierząt zamieszkujących morza.

Po zabawie w wodzie o nasze żołądki zadbają 4 restauracje a’la carte oraz 3 bary.

The_Land_Of_Legends2

Sprawdź oferty do hotelu The Land of Legends

5. Aqualand Resort, Grecja

Splash_Aqualand_Restor1

Położony na Korfu w Grecji obiekt przypadnie do gustu osobom szukających wrażeń. Do użytku dla gości jest aż 28 zjeżdżalni, kilka basenów, w tym ogromny basen ze sztuczną falą. Z myślą o dorosłych zostały przygotowane także inne formy aktywnego wypoczynku. Wśród nich wymienić możemy między innymi boiska do siatkówki plażowej, korty tenisowe, czy animacje i zajęcia z fintess i aerobiku.

Splash_Aqualand_Resort2

Sprawdź oferty do hotelu AquaLand Resort Korfu

 6. Caretta Beach Resort & Waterpark, Grecja

Wymarzony na rodzinne wczasy i idealny dla miłośników aktywnych wakacji. Położony na Zakynthos hotel w centrum Kalamaki spodoba się szukającym spokoju i zabawy. Do dyspozycji gości bezpłatnie zostały oddane liczne baseny ze słodką wodą, 6 zjeżdżalni, jacuzzi, leniwa rzeka oraz basen ze sztuczną falą. Jeżeli ktoś znudzi się korzystaniem z parku wodnego może udać się na piaszczystą plażę, która położona jest zaledwie 800 metrów od obiektu.

Caretta2

Sprawdź: Caretta Beach Resort & Waterpark

7. HD Parque Cristobal Tenerife & Siam Park, Hiszpania

Teneryfa

Położony w centrum tętniącego życiem Playa de las Americas na Teneryfie obiekt jest znany z największego aquaparku w całej Hiszpanii. Siam Park, bo tak nazywa się auqapark znajduje się na łacznej powierzchni 185 000 metrów kwadratowych. Atrakcje są tak liczne, że trudno je opisać i wymienić po kolei. Zjazdy na pontonach, piankach, ciekawe i wysokie zjeżdżalnie, „zagubione miasto”, specjalna strefa dla dzieci. Dużo tego, prawda? A to tylko nieliczne z możliwości jakie daje nam ten aquapark.

Przy wejściu do obiektu znajduje się basen z fokami. Dla osób zmęczonych po zabawie w wodzie przygotowanych zostało także kilka restauracji i barów.

Sprawdź oferty do hotelu HD Parque Cristobal Tenerife & Siam Park

8. Aquasplash Estival Park, Hiszpania

Estival

Hotel Aquasplash Estival Park położony jest w miejscowości wypoczynkowej La Pineda, bezpośrednio przy plaży w spokojnym regionie Hiszpanii - Costa Dorada.

Na gości czekają klimatyzowane pokoje, 4 baseny, taras słoneczny oraz jacuzzi, a także ciekawa oferta rozrywkowa i sportowa oraz kilka zjeżdżalni. Dla dzieci oddane zostały 3 baseny o różnej głębokości. Jeżeli zaś znudzi nam się zabawa w parku wodnym można skorzystać z leżaków na plaży.

Estival

Sprawdź oferty do hotelu Aquasplash Estival Park

9.  Itaca Nausicaa, Włochy

Kalabria

Obiekt położony w malowniczej Kalabrii – nieco mniej uczęszczanym, jednak równie pięknym co Toskania, czy Lombardia regionie Włoch. Hotel znajduje się przy prywatnej, szerokiej, piaszczystej plaży. Acquapark Odissea 2000 położony tuż przy hotelu oferuje 4 strefy. Pierwsza z nich to strefa gastronomiczna, druga to strefa wypoczynkowa. Trzecia strefa jest dedykowana dla małych dzieci i znaleźć tam można kilka basenów, natomiast czwarta ze stref to wyspa ze ślizgawkami i wodospadami.

Sprawdź oferty do hotelu Itaca Nausicaa

10. Dit Evrika Beach Club, Bułgaria

Bułgaria

DIT Evrika Beach Club to nowoczesny hotel zlokalizowany pośród zieleni rozległego ogrodu nad Morzem Czarnym w północnej części Słonecznego Brzegu. W aquaparku specjalnie dla dzieci przygotowano basen oraz dwie zjeżdżalnie wodne. Zadowoleni będą także dorośli, którzy znajdą atrakcje dla siebie w postaci 4 zjeżdżalni i dwóch basenów.

Dla osób zmęczonych po zabawie w aquaparku istnieje możliwość posilenia się w trzech restauracjach a’la carte.

Słoneczny Brzeg

Sprawdź oferty do hotelu Dit Evrika Beach Club

 

Mamy nadzieję, że każdemu udało odnaleźć się idealny obiekt dla siebie spośród 10 najlepszych na naszej liście. Odwiedzając aquaparki należy pamiętać o bezpieczeństwie, bo pomimo iż są ratownicy, to nic nas nie chroni lepiej niż my sami.
Życzymy udanego i mokrego wypoczynku!

 

 

  1. Pingback: Hotelowe aquaparki | Qtravel.pl Blog

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>