TOP 10 najśmieszniejszych fraz w wyszukiwarce Qtravel.pl

Przywykliśmy do tego, że klienci Qtravel najczęściej szukają „hotelu przy plaży”, „polskich animacji”, czy „windsurfingu”. Jednak ku naszej radości nie wszyscy poddali się ogólnym trendom. Są i tacy, których poszukiwania wykraczają poza utarte frazy. Dokładnie wiedzą czego szukają i dają temu wyraz korzystając z wyszukiwarki Qtravel. Chwała im za to!

Spośród fraz, które zagościły w oknie wyszukiwarki Qtravel wybraliśmy 10 najoryginalniejszych i najbarwniejszych. Postanowiliśmy je zilustrować i opatrzyć krótkim komentarzem. Ich autorom dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyli. Szukając dla siebie wycieczki, powiedzieli nam przecież tak dużo o sobie.

Liczymy na to, że nasi klienci nie przestaną nas zaskakiwać i podobne zestawienia będziemy mogli publikować częściej.

A oto pierwsza dziesiątka najzabawniejszych fraz:

1. „mięso w turcji all inclusive”
Jak widać Polacy są narodem mięsożernym i perspektywa wypoczynku bez schabowego, bywa dla niektórych przerażająca. Uspokajamy! Turcja słynie z wyśmienitej kuchni, a opcja all inclusive zadowoli najbardziej wybrednych smakoszy.

2. „w podróż dookoła świata z Sylwią”
Zazdrościmy Sylwii i życzymy niezapomnianej podróży dookoła świata. Pytanie tylko, czy w połowie drogi Sylwia nie okaże się zbędnym balastem…

3. „zabawy naturystów”
Nie do końca wiadomo, czy temat naturyzmu zgłębiał na naszych stronach laik, czy też dokładniejszych informacji poszukiwał znawca tematyki. Tak czy inaczej, jesteśmy pewni, że na wakacjach z Qtravel równie dobrze bawią się zarówno naturyści, jak i tekstylni.

4. „wakacje z Niuńkiem”
Nie wiemy kim jest Niuniek, dlatego znalezienie dla niego odpowiedniej wycieczki jest nieco utrudnione. Przypominamy jednak , że każdy „niuniek”, który nie ukończył 2 lat podróżuje za darmo. Taki to ma życie!

5. „gorący latynoski Toruń”
Najwyższy czas zmienić stereotyp Torunia jako miasta Kopernika i piernika. Z całego serca popieramy łamanie utartych schematów i doskonale rozumiemy klientów Qtravel, którzy szukają latynoskich klimatów w samym sercu Polski. Tu też przecież można potańczyć sambę, a dziewczyny są gorące jak nigdzie indziej.

6. „czy w iberotel aquamarine resort jest czajnik”
To tylko z pozoru zaskakujące pytanie. Klienci Qtravel nie muszą skupiać się na organizacji wycieczki i mają czas na przemyślenie wszystkich szczegółów. Zapewniamy, że niezależnie od tego czy w Iberotel Aquamarine Resort jest czajnik czy nie, na pewno jest tam doskonały wypoczynek.

7. „święte krowy”
Wbrew powszechnemu przekonaniu święte krowy są zjawiskiem powszechnym także w naszym kraju. Proponujemy więc poszukanie czegoś bardziej egzotycznego: latających ryb, gadających papug, czy żarłocznych orchidei. A przy okazji mamy pytanie: czy święte krowy dają mleko?

8. „pacyfik dla singla”
Pacyfik od zawsze fascynował największych podróżników, z których wielu wyruszało w samotną podróż przez ocean. Każdy singiel musi jednak pamiętać, że podróżując z Qtravel może spotkać innych samotników. I w następną podróż wyruszyć już w duecie.

9. „czy można palić papierosy w hyde parku”
Wagę tego zapytania rozumieją wszyscy palacze wybierający się do Londynu. Będąc w brytyjskiej stolicy nie można przecież nie wdepnąć do Hyde Parku. A nie warto przecież ryzykować płacenia mandatu. Tym bardziej, że funt trzyma się mocno.

10. wszystkie zwierzęta z KENII
Każdy z nas chce na wakacjach zobaczyć jak najwięcej. Choć spotkanie wszystkich zwierząt Kenii może wydać się trudne, mamy propozycję jak tego dokonać. Zafundować sobie roczne wakacje w Afryce! Oczywiście z Qtravel. Jak mawiają Kenijczycy: „Hakuna matata”. Nie ma problemu!

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>