Białe szaleństwo i gorąca impreza do Rainbow Tours i Bee Free Holidays

Rainbow Tours przypomina nam, że lato nieubłaganie się kończy i czas pomyśleć o… Sylwestrze! Czy w tropikach, czy na narciarskim stoku, klienci, którzy zarezerwują zimowy wypoczynek do połowy października mogą liczyć na 25 proc. zniżkę. Organizator promuje oferty ze swoich nowych katalogów: ALE JAZDA! ZIMA 2012/2013 i ALE IMPREZA! SYLWESTER 2012/2013. W promocyjnych cenach zarezerwujemy też wycieczki z zimowej oferty Bee Free Holidays: „Heat Wave/Snowball” Zima/Sylwester 2012/13.

Wśród sylwestrowych propozycji Rainbow Tours oprócz klasycznych propozycji zabawy w Londynie, Rzymie, Barcelonie czy Paryżu, także kilka nowości. Sylwestra spędzić możemy zwiedzając Macedonię czy Gruzję. Podróżnicy, którzy chcą wyrwać się z Europy i dodatkowo przedłużyć sobie stary rok, mogą natomiast polecieć do Nowego Jorku.

Narciarska oferta Rainbow Tours w sezonie 2012/2013 obejmuje imprezy z dojazdem autokarowym, ale także wycieczki samolotowe, między innymi do Francji i Włoch. Ponadto, we wszystkich znajdujących się w ofercie włoskich hotelach działają narciarskie szkółki dla młodzieży i dorosłych – RAINBOW SKI, w których polscy instruktorzy narciarstwa przez 5 dni w tygodniu prowadzą 2-godzinne w  dwóch grupach zaawansowania. Istnieje też możliwość zakupienia lekcji indywidualnych.

Rodzice z młodszymi dziećmi mogą z kolei skorzystać z oferty zimowego FIGLOKLUBU, który w tym sezonie działa we włoskiej dolinie Val di Sole, w hotelu Solaria. W FIGLOKLUBIE pod opieką instruktorów i animatorów dzieci uczą się bądź doskonalą jazdę na nartach, toczą bitwy na śnieżki, lepią bałwana i budują igloo, biorą udział w kuligach i zimowych igrzyskach, ale przede wszystkim dają odsapnąć rodzicom.

W ramach trwającej do 15 października promocji, klienci mogą liczyć na zniżkę do 25 proc. Dodatkowo Rainbow Tours udziela klientom następujących gwarancji:

  • Gwarancja zwrotu kosztów: ochrona na wypadek rezygnacji z uczestnictwa w imprezie z przyczyn niezależnych od uczestnika.
  • Gwarancja najniższej ceny: ceny w promocji będą najniższe, jeżeli będzie inaczej zwrócimy różnicę (gwarancja nie dotyczy ofert last minute.) • Gwarancja niezmiennej ceny: nie obejmą Państwa ewentualne podwyżki cen, wynikające ze zmiany opłat lub kosztów paliw
  • Gwarancja bezpłatnej zmiany terminu: możliwość zmiany terminu wyjazdu do miesiąca przed datą podaną na rezerwacji.

W ofercie sprzedawanej w nadchodzącym sezonie pod marką Bee Free – spore zmiany. Nowy katalog – „Heat Wave/Snowball”- Zima/Sylwester 2012/13 – zawiera ofertę skierowaną głównie dla ludzi młodych, aktywnych, lubiących sport i dobrą zabawę. Katalog jest dwustronny. Z jednej strony umieszczono oferty narciarskie do Włoch oraz sylwestrowe. Z drugiej strony coś dla tych, którzy lubią ciepłe klimaty: wypoczynek w Maroko, Egipcie oraz naWyspach Kanaryjskich. Pojawiły się także nowe, zabawne ikonki, które mają ułatwić odnalezienie najlepiej dopasowanej oferty:

Katalog: Bee Free Snowball Zima 2012/2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katalog: Bee Free Heat Wave Zima 2012/2013

W sezonie Zima 2012/2013 ofertę biura wyróżniać ma także pracujący w wybranych hotelach w Hurghadziei Sharm el Sheikh animator-tropiciel atrakcji, którego zadaniem będzie organizowanie czasu wolnego nie tylko w hotelu, ale także poza nim.

W katalogu poza kierunkami obecnymi wcześniej w ofercie biura, takimi jak Egipt i Maroko, pojawiły się Wyspy Kanaryjskie- Teneryfa i Fuerteventura. Po raz pierwszy w ofercie BeeFree pojawią się także wyjazdy sylwestrowe. Wśród nich impreza o przewrotnej nazwie FreeBeeba, odbywająca się w Turcji i Tunezji. Trzy dni zakupów, imprezowania na plaży, na dyskotece oraz ciekawych eskapad, np. quadami. Z kolei na narciarzy czekają doskonale przygotowane stoki we Włoszech w Val di Sole oraz Val di Fiemme/Fassa.

Klienci Bee Free Holidays także liczyć mogą na rabaty do 25 proc., dodatkowe gwarancje oraz darmowe vouchery o wartości 100 złotych w prezencie. Promocja Bee Free trwa do 31 października 2012.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>