Co przygotował na lato Rainbow Tours?

Kilkadziesiąt krajów na pięciu kontynentach, wycieczki objazdowe i wypoczynek – oferta Rainbow Tours na lato 2012 mieści się w trzech katalogach. Wśród nowości w ofercie wypoczynkowej siedem kierunków i 97 nowych hoteli. Z kolei dla miłośników zwiedzania aż 41 nowych programów objazdowych

Jak zapewnia Rainbow Tours w wakacyjnej ofercie mają w czym wybierać, zarówno ci którzy nie potrafią usiedzieć na miejscu, jak i ci którzy nie lubią wstawać z leżaka. Dla turystów marzących o słodkim lenistwie Rainbow Tours uzupełnił swoją ofertę o nowe kierunki – Korfu, Cypr, Teneryfę, portugalska miejscowość Algavre oraz hiszpańskie wybrzeża: Costa de la Luz, Costa Almeria i Costa Daurada. Przybyło też 97 nowych hoteli.

Bogatsza jest też oferta Figloklubów, hoteli z atrakcjami dla dzieci. Przybędzie 13 klubów w Grecji, Turcji, Egipcie i Hiszpanii oraz na Sycylii, Wyspach Kanaryjskich i Cyprze. W sumie klienci szukający rodzinnej rozrywki mogą wybierać spośród 27 Figloklubów. Po raz pierwszy w tym roku udostępniona zostanie także internetowa platforma do komunikacji między rodzinami wybierającymi się do tego samego Figloklubu. Dzięki temu jeszcze przed wakacjami będą oni mogli spotkać się ze sobą wirtualnie.

Z kolei oferta Let’s Holiday skierowana jest dla dorosłych szukających aktywnego wypoczynku. W trzech hotelach zlokalizowanych w Turcji, w Grecji i Hiszpanii klienci znajdą się pod opieką „Tropiciela Atrakcji” i mogą liczyć na dodatkowe atrakcje sportowe, rekreacyjne, twórcze i integracyjne.

Wśród nowości w ofercie objazdowej uwagę zwracają wycieczki autokarem po Europie pod hasłem „Nie tylko dla dorosłych”. To nowy pomysł Rainbow Tours na spędzenie wakacji z dziećmi. Wszyscy, którzy chcą pokazać Europę swoim dzieciom lub wnukom, a przy okazji dobrze się z nimi bawić mogą wybrać jeden z programów zaplanowanych tak, by połączyć zwiedzanie popularnych miejsc z wizytą w parkach rozrywki. W ofercie m.in. programy Paryż dla dużych i małych dzieci lub „Niemieckie spotkania z rozrywką”.

Dla turystów, którzy zwiedzili już niemal całą Europę ciekawostką może okazać się program Albania i Macedonia – w krainie orłów. Nowe programy objazdowe to także m.in. „Bałkany All inclusive”, wycieczki objazdowe po Skandynawii, objazd po RPA i Mozambiku, wyjazd do Korei Południowej i Północnej, objazdówka po Egipcie i Jordanii, a także programy zwiedzania Portugalii i Hiszpanii.

Nowości Rainbow Tours obejmują też wyprawy za ocean. Wśród nich wizyta w USA i zwiedzanie metropolii: Nowego Jorku, Los Angeles czy Las Vegas. Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników natury – Wielki Kanion Kolorado, największe sekwoje na świecie w parku Yosemite oraz bajeczny świat czerwonych piaskowców w Parku Narodowym Zion.

Rainbow Tours zapewnia loty czarterowe z 9 polskich lotnisk: Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Warszawy, Wrocławia. W tym zestawieniu po raz pierwszy pojawia się Bydgoszcz, Rzeszów i Kraków.

Za wczesną rezerwację organizator przygotował dla klientów rabaty do 26 proc., gwarancję niezmiennej ceny, oraz możliwość zmiany terminu. Najkorzystniejsze zniżki czekają na tych, którzy podejmą decyzję o wakacyjnym wyjeździe do 16 grudnia.

  1. Pingback: Budzik tyka do końca stycznia! | Qtravel.pl Blog

  2. Pingback: Travel » Blog Archive » Budzik Rainbow Tours tyka do końca stycznia!

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>