Co przygotowała Triada na lato 2012?

Wycieczki na grecką wyspę Kos, na Kubę i do Meksyku to najważniejsze nowości przygotowane przez Triadę w nadchodzącym sezonie letnim. Klientów do zakupów przekonać ma 45 % zniżka przy rezerwacji do końca listopada.

Triada nie tylko dodała trzy nowe kierunki, ale także poszerzyła bazę hotelową w najpopularniejszych wśród polskich turystów miejscach. Przybyło hoteli na Majorce, Rodos i Krecie, a także w Egipcie, Turcji, Tunezji. W katalogu na lato 2012 zwiększono liczbę hoteli tańszych: dwu- i trzygwiazdkowych. Więcej obiektów zostało włączonych do oferty rodzinnej, w której znajdują się kluby z animacjami i rozrywkami dla najmłodszych – Triada Junior Cluby.

W najbliższe wakacje Triada przygotowała także zmienione programy wycieczek 7+7. Nowością jest wycieczka Bałkańska wyprawa do serca Orientu, w ramach której turyści zwiedzą najciekawsze zakątki Bułgarii i zajrzą do Istambułu.

W ofercie na lato 2012 pojawiły się także nowe, bezpośrednie połączenia czarterowe z portów regionalnych. Do tureckiego Bodrum polecieć będzie można z Krakowa, Gdańska, Poznania i Wrocławia. Z lotnisk w Rzeszowie, Bydgoszczy i Łodzi turyści wylecą do Sharm el Sheikh. Z Krakowa Triada latać będzie także na hiszpańskie lotnisko w Geronie oraz na greckie wyspy Korfu i Kos. Wrocław wzbogaci się o połączenia z Burgas, Gerona i Zakynthos.

Klienci, którzy na nadchodzące wakacje wybiorą ofertę Triady będą mogli skorzystać z dodatkowych promocji: gwarancji najniższej ceny przy wpłacie 30 % zaliczki, jednokrotnej zmiany imprezy bez ponoszenia dodatkowych kosztów tzw. zmieniacza, a także otrzymać wycieczkę fakultatywną w prezencie.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>