Drodzy Dziadkowie – szalejemy!

Triada i Sky Club przyłączają się do świętowania Dnia Babci i Dziadka. Przez najbliższe dni seniorzy mogą liczyć na zniżkę nawet do 250 złotych i darmowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji. Do wyboru wypoczynek m.in. w Egipcie, Grecji, Turcji, Bułgarii, Portugalii, a nawet na Kubie!

„Drodzy Dziadkowie szalejemy?” pyta na swoich promocyjnych banerach Sky Club i żeby przekonać seniorów do szaleństwa oferuje 200 zł zniżki. Promocja trwa do 24 stycznia, także na zastanawianie nie ma zbyt wiele czasu.

Promocja Sky Club dotyczy 15 hoteli w Tunezji, Grecji, Bułgarii, Hiszpanii, Turcji i na Cyprze. W niektórych hotelach klienci dodatkowo otrzymują w prezencie wycieczkę fakultatywną.

Przykładowe oferty:

Turcja, Munamar Beach Resort 4* All
+ wycieczka City Tour Marmaris od 14.05 7 dni 1759 zł

 

 

Hiszpania, Playa Santa Ponsa, 3* All
od 3.06 7 dni 2399 zł

 

 

Cypr Aqua Sol Holiday Village 4* All
od 08.05 7 dni 2499 zł

 

 

Grecja Kreta Pheadra Beach 3+* All
od 06.05 7 dni 1569 zł

 

 

Triada także przygotowała prezent dla seniorów. Babciom i dziadkom oferuje 250 zł zniżki i wybór jednego z 15 hoteli w Egipcie, Grecji, Bułgarii, Portugalii, Turcji, Hiszpanii i na Kubie.

Wybierając prezent dla Babci i Dziadka warto pamiętać także o promocji Neckermann Polska, o której pisaliśmy w tekście Wyślij babcię na wakacje!

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>