Dużo więcej niż Egipt. Letnia oferta Alfa Star

Wycieczki na Lanzarote, Korfu i hiszpańskie wybrzeże Costa Brawa oraz 10 i 11 dniowe urlopy w Bułgarii, Egipcie, Turcji i na Krecie – to nowości w tegorocznej ofercie Alfa Star. Za wczesną rezerwację organizator proponuje zniżki o 25 procent. Okładkę katalogu zdobią zdjęcia z wakacji nadesłane przez klientów. Sympatyczne.

Alfa Star od lat specjalizuje się w ofercie wyjazdów do Egiptu. Lista kierunków proponowanych przez organizatora systematycznie się jednak wydłuża. W przyszłym sezonie letnim poza Egiptem będzie można wyjechać z Alfa Star do Turcji, Tunezji, Bułgarii, Portugalii, Hiszpanii, Grecji i na Wyspy Kanaryjskie.

W katalogu na lato 2012 organizator wyodrębnił 24 hotele jako przeznaczone dla rodzin z dziećmi. To obiekty w Egipcie – m.in. Iberotel Lamaya, Kiroseiz czy Regency Plaza Aquapark & Spa, w Tunezji – Eden Club, Dar Khayam, Turcji – Lykia World, LTI Lycus Beach, na Wspach Kanaryjskich – Paradise Park, Sheraton Fuertaventura, Miramare Beach na Korfu, Katrin na Krecie, a także Kaukaz i Primasol Sunrise w Bułgarii, Luna Alpinus w Portugalii i Alhambra na Costa Brava.

W ofercie biura także osiem wycieczek objazdowych do Egiptu, Izraela, Jordanii, Syrii i Turcji. Wśród propozycji Alfa Star uwagę zwraca 8-dniowy program zwiedzania Izraela Tajemnice chrześcijaństwa, a także trwająca 14 dni wyprawa do Jordanii i Syrii. Klientów, którzy lubią zobaczyć dużo, a nie mają tyle czasu zainteresuje 5-dniowy program łączący zwiedzanie Egiptu, Jordanii i Izraela, a miłośnicy Egiptu mają do wyboru cztery różne propozycje objazdówek po kraju Faraonów.

Alfa Star zabierze turystów z 10 lotnisk: Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Katowic, Poznania, Krakowa, Szczecina, Bydgoszczy, Łodzi i Rzeszowa.

Rezerwując ofertę w grudniu klienci zapłacą o 25 proc. mniej, otrzymają za darmo gwarancję niezmienności ceny i specjalne promocje dla dzieci w wybranych hotelach. Klientom, którzy najszybciej pomyślą o letnim wypoczynku Alfa Star daje w prezencie zniżki na wycieczki fakultatywne. Biuro przygotowało także specjalną ofertę dla singli, którzy w niektórych pokojach zapłacą w pokoju dwuosobowym cenę za jedną osobę. W styczniu zniżka wyniesie 20 proc, w lutym 15 procent, a w marcu 10 procent.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>