Strefa kibica na gorącej plaży

Na doskonały pomysł wpadło biuro Rainbow Tours, które na czas rozgrywek piłkarskich Euro 2012 przygotowało w wybranych hotelach specjalne strefy kibica. Czyż nie przyjemniej kibicować biało-czerwonym w ciepłym klimacie Grecji, Turcji czy Hiszpanii?

Możliwość oglądania meczy Euro 2012 dostępna będzie w wielu hotelach z ofert różnych organizatorów. Jednak Rainbow Tours  postanowiło przygotować dla kibiców coś specjalnego i wytypowało hotele w popularnych miejscach wypoczynku Polaków, w których oprócz samej transmisji miłośnicy futbolu liczyć mogą na dużo więcej.

W strefie kibica mecze pokazywane będą na dużych ekranach lub telewizorach. Do dyspozycji gości będzie hotelowy bar (zgodnie z wykupionym wyżywieniem), a na gości oglądających mecze czekają specjalne niespodzianki związane z piłką nożną i kibicowaniem.

Niestety, rasowi kibice mogą odczuwać pewien niedosyt, bowiem w hotelach zakazane jest używanie trąbek i innych urządzeń emitujących hałas. Ale z pewnością, będzie można zaśpiewać „Ko-ko-ko-ko eurospoko” :)

Oto pełna lista hoteli ze STREFĄ KIBICA Rainbow Tours:

Grecja

Turcja

Hiszpania i Wyspy Kanaryjskie

Tunezja: Marabout

Sycylia: Arenella

Czarnogóra: hotel Korali lub knajpa obok, hotel Otrant

Chorwacja: hotel Nimfa

Pytaliśmy także innych organizatorów o to jakie atrakcje przygotowali dla kibiców, którzy w czasie Euro 2012 wybierają się na urlop. Nikt nam nie odpowiedział. Jeśli jednak któryś z organizatorów także przewidział dla swoich klientów specjalne strefy kibica to prosimy o informacje – na pewno o tym napiszemy.

  1. Pingback: Do Tunecji na Euro 2012 | Qtravel.pl Blog

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>