Exim wzywa na wakacje!

Osoby pragnące wylecieć na wakacje z polskiego lotniska, nie znajdą w ofercie Exim Tours na Lato 2013 zaskakujących nowości. Pojawiły się natomiast egzotyczne nowości z wylotem z Pragi – Kenia, Tanzania i Wyspy Zielonego Przylądka. Wśród nowości znalazły się także autokarowe wycieczki objazdowe po Europie oraz wypoczynek w Chorwacji z dojazdem własnym.

W katalogu Exim Tours na Lato 2013 królują oferty do Egiptu, Tunezji, Maroko, Grecji, Turcji, Hiszpanii i Bułgarii. To tradycyjnie najpopularniejsze wśród Polaków miejsca letniego wypoczynku.

Specjalną ikoną oznaczone są w katalogu hotele, w których istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu do kitesurfingu, z opcją transferu pomiędzy hotelem a baza. Exim wybrał także hotele, które cieszyły się największą popularnością wśród klientów w ubiegłym roku – widnieje przy nich ikona „Hit 2012”. Specjalne ikony informują także o nowościach, wskazują hotele dla rodzin, hotele All inclusive, Ultra All inclusive i obiekty położone bezpośrednio przy plaży.

Dla najmłodszych Exim przygotował hotele ze specjalnymi animacjami. W wybranych obiektach działają kluby Mango Club.

Paryż i parki rozrywki

Exim wprowadza w tym roku do oferty wycieczki objazdowe po Europie. Nowe programy to:

W sezonie Lato 2013 klienci Exim Tours latać mogą aż z 13 lotnisk w tym z Warszawy Modlin i z Pragi. Największy wybór pod względem miejsca wylotu mają wszyscy udający się na wakacje do Egiptu. Klienci wylatujący z Warszawy lub Katowic, którzy mogą także skorzystać ze specjalnej oferty parkingu samochodowego.

Do końca stycznia trwa promocja Primo Minuto, w ramach której uzyskać można rabaty sięgające 30 proc. oraz bezpłatne gwarancje i atrakcyjną cenę dla dzieci.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>