First Minute 2016 – co oferuje nam Rainbow?

Jesień to czas, kiedy co bardziej zapobiegliwi z nas zaczynają zastanawiać się nad wakacyjnym wyjazdem. Czemu tak wcześnie? Bo oferty First Minute nie tylko pozwalają sporo zaoszczędzić, ale również dzięki wcześniejszemu zaplanowaniu wakacji mamy spokojną głowę i nie musimy gorączkowo poszukiwać ofert przed samym rozpoczęciem sezonu. Przedstawiamy ofertę i promocje, które przygotował dla klientów jeden z najbardziej cenionych touroperatorów – biuro Rainbow.

Na jakie promocje możemy liczyć?

Większość promocji ma swoje ograniczenia czasowe, więc przy rezerwowaniu wycieczki należy wziąć to pod uwagę. Poniżej przedstawiamy listę atrakcyjnych promocji wraz z datami, do których obowiązują.

  • Rabat do 40% tylko do 20.12.2015
  • Dodatkowy rabat 2% dla posiadaczy karty stałego Klienta
  • Dodatkowo z zaproszeniem 1% rabatu tylko do 30.11.2015
  • Zaliczka 10%, 15%, 25% (do 30.10, do 30.11, 30.12)
  • Ubezpieczenie KR gratis, 9 zł/os., 19 zł/os. (do 30.10, do 30.11, 30.12)
  • Gwarancja zmiany rezerwacji gratis, 9 zł/os., 19 zł/os. (do 30.10, do 30.11, 30.12)
  • Gwarancja niezmiennej ceny gratis, 9 zł/os., 19 zł/os. (do 30.10, do 30.11, 30.12)
  • Gwarancja najniższej ceny do 30.12.2015
  • Przyjacielski rabat – dodatkowo 100 zł rabatu do 30.12.2015

Nowość w Rainbow – krótkie wyjazdy

Rainbow przedstawia w nadchodzącym sezonie ciekawe nowości. Jedna z nich to wyjazdy na 3-4 dni, idealne na krótki wypad we dwoje lub z przyjaciółmi, a na dłuższy urlop nie ma co liczyć. Doskonała opcja dla zapracowanych, żeby także troszkę wypoczęli. Krótkie wyjazdy można spożytkować na plażowanie lub zwiedzanie. Gdzie pojedziemy? Między innymi do Bułgarii, Grecji, Hiszpanii i Portugalii. Rainbow ma też inne propozycje, które sprawdzały się w minionym sezonie: wyjazdy na 10 i 11 dni, a także na 2 tygodnie.

Rozsmakuj się w…

Kolejną nowością jest cykl wycieczek objazdowych odmienny od klasycznych programów, jakie dotąd zapewniał ten touroperator. Rozsmakuj się w… to wyjazdy w znane i mniej znane miejsca, które poznamy z innej perspektywy. Będą to niezwykłe doznania kulinarne, sportowe emocje czy lokalne rozrywki. Nie zabraknie także mocniejszych doznań dla miłośników aktywnego wypoczynku: trekking, quady, jeepy czy rafting także będą częścią wycieczek objazdowych. To coraz częściej spotykany trend w turystyce, chętnie przyjmowany przez klientów. Coraz mniej lubimy standardowe wyjazdy, za to chcemy poznać i poczuć coś więcej. Z Rainbow udamy się do lokalnej winnicy, polecimy balonem, poznamy miasta pełne tajemnic. Nie będzie się można nudzić! Biuro Rainbow ma zresztą ogromne doświadczenie w organizowaniu wycieczek objazdowych, więc z pewnością i nowa oferta będzie bardzo interesująca.

Hotele dla dorosłych

Miłośnicy świętego spokoju bez tupotu małych stóp i dziecięcego śmiechu na pewno znajdą dla siebie propozycję w ofercie Rainbow na lato 2016. Hotele dla dorosłych podobają się zresztą nie tylko bezdzietnym. Niektórzy rodzice także pragną odpoczynku od pociech i spędzają wakacje we dwoje. Hotel przyjmujący tylko osoby od 16 czy 18 roku życia będzie też znakomitym miejscem na podróż poślubną. Gdzie pojedziemy?

Jeśli więc zamierzacie w przyszłym sezonie gdzieś wyjechać, może warto pomyśleć o tym wcześniej? Nie tylko prawdopodobnie zapłacimy atrakcyjną cenę za wycieczkę, ale i zyskamy spokój. Potem już tylko czekanie na upragniony urlop i… w drogę!

 

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>