Gigantyczna oferta giganta. Neckermann na lato 2012

Sześć katalogów, a w nich propozycje wypoczynku w 1500 hotelach w najatrakcyjniejszych kurortach na całym świecie. Właśnie ruszyła sprzedaż letniej oferty Neckermann Polska. Przy rezerwacji do końca stycznia organizator oferuje do 30 procent zniżki i dodatkowe korzyści.

Letnia oferta Neckermann Polska obejmuje prawie 100 wakacyjnych kierunków. Wśród nowości w ofercie samolotowej znalazły się Izmir w Turcji, Chorwacja oraz region Recife w Brazylii. Jak zapowiedział turystyczny gigant, latem tygodniowo wylatywać będzie w różne części świata prawie 150 samolotów z klientami Neckermann Polska an pokładzie. Organizator zapewni bezpośrednie połączenia czarterowe z 10 lotnisk w Polsce, w tym po raz pierwszy ze Szczecina i Rzeszowa.

Wśród wakacyjnych nowości Neckermanna jest specjalny katalog „Rodzinne wakacje”, zawierający ofertę hoteli wyspecjalizowanych w goszczeniu rodzin z dziećmi. Zaprezentowano w nim ponad 70 obiektów w Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Bułgarii, Turcji, Egipcie, Tunezji, Maroku, Chorwacji i na Cyprze. Nowością w ofercie familijnego wypoczynku jest Aquamania, czyli wypoczynek połączony z zabawą w najlepszych hotelowych parkach wodnych ze wszystkimi wodnymi atrakcjami wliczonymi w cenę i pakietem all inclusive. Oferta dla miłośników wodnego szaleństwa dostępna jest w prawie 40 hotelach w Hiszpanii, Grecji, Turcji, Portugalii, na Cyprze i w Egipcie.

W ofercie organizatora znalazło się także 45 hoteli goszczących Kluby Aktywnego Wypoczynku Happy Events, w których dzieci od 4 do 12 lat mogą brać udział w grach i zabawach pod okiem polskich animatorów. Z kolei w 10 hotelach na Krecie, Rodos, Kos, w Bułgarii i Dalmacji dostępna jest oferta Happy Event Sport obejmująca animacje sportowe z polskim opiekunem dla młodzieży i dorosłych: turnieje, zajęcia sportowe i wieczorne przedstawienia. Dla dzieci przygotowano także ofertę wyjazdu do 6 europejskich parków rozrywki: niemieckich Heide Park, Europa Park i Tropical Islands, paryskiego Disneylandu, hiszpańskiego Port Aventura i duńskiego Legolandu.

W katalog „Rodzinne wakacje” znajdziemy też miłą niespodziankę dla maluchów. Obok oferty wypoczynkowej, którą studiować będą rodzice, katalog kryje w sobie rebusy i zagadki, które zapewnią zabawę dzieciakom.

Do skorzystania z oferty rodzinnej Neckermanna zachęcić mają dodatkowe promocje cenowe dla rodzin: stałe ceny dla dzieci do 14 lat (od 799 zł niezależnie od długości pobytu), zniżki dla młodzieży nawet do 14 lat (do 40 proc.) a także specjalne ceny dla dziecka podróżującego z jedną osobą dorosłą. Tradycyjnie dzieci, które nie skończyły dwóch lat podróżują z Neckermannem bez opłat.

W osobnym katalogu znalazła się oferta Hit, w której znalazła się atrakcyjna cenowo oferta wyjazdów do najpopularniejszych kierunków turystycznych, takich jak Grecja, Turcja, Tunezja, Hiszpania, czy Egipt. Klienci Neckermanna będą mogli połączyć tradycyjny wypoczynek na plaży ze zwiedzaniem (wycieczki objazdowe i oferta fly&drive) a także odnową w centrach wellness & spa. W swojej ofercie biuro podróży posiada również hotele tylko dla dorosłych, specjalne ośrodki dla ludzi młodych (HIT Clubbing), a także wyselekcjonowane obiekty dla nowożeńców, w których młodzi małżonkowie mogą liczyć nawet na 40 % upust. Neckermann kontynuuje także program EuroSeniors zapraszając seniorów i towarzyszące im osoby na wiosenne wakacje do Hiszpanii, ze zniżką do 15 procent.

Neckermann nie zapomniał o osobach preferujących wakacje z dojazdem własnym. Właśnie nich przeznaczony jest osobny katalog, w którym znaleźć można ponad 700 obiektów w 15 miejscach na świecie, w tym po raz pierwszy w Polsce i Rumunii. W ponad 300 obiektach dostępnych w ofercie z dojazdem własnym pobyt dzieci nawet do 14 roku życia jest darmowy.

Aby zachęcić klientów do szybkiej rezerwacji Neckermann przygotował ofertę rabatu do 30 % za rezerwację do końca stycznia. Przy rezerwacji oferty do 14 lutego obowiązuje dodatkowa „MEGA zniżka” w wysokości do 200 zł. Wśród osób, które zarezerwują ofertę do 31 marca rozlosowane zostaną nagrody: 3 wycieczki rodzinne oraz 10 rocznych prenumerat magazynu „Podróże”.

Katalogi Neckermann na lato 2012:Dojazd Własny – Morze, jeziora i góry

Polska, Bułgaria, Czarnogóra, Rumunia, Węgry, Słowenia, Chorwacja, Włochy, Francja, Hiszpania, Austria, Czechy, Słowacja

Rodzinne Wakacje
Hiszpania, Portugalia, Grecja, Cypr, Bułgaria, Turcja, Egipt, Tunezja, Maroko, Chorwacja

Katalog Lotniczy – Bliskie podróże I
Hiszpania, Portugalia, Grecja, Cypr

Katalog Lotniczy – Bliskie podróże II
Turcja, Bułgaria, Chorwacja, Malta, Włochy, Maroko, Egipt, Tunezja

Katalog Lotniczy – Bliskie Podróże
Spora porcja Egzotyki. Szeroka oferta hotelowa pozwala wybrać wymarzone miejsce do wypoczynku w wielu standardach wyposażenia i wyżywienia.

Katalog HIT – Tak dużo za tak niewiele
Turcja, Grecja, Cypr, Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Bułgaria, Chorwacja, Malta, Włochy, Maroko, Tunezja, Egipt

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>