Gonić czy uciekać przed Nowym Rokiem? Sylwestrowe propozycje Qtravel.pl

Kiedy Europejczycy zaczynają szykować się d noworocznych bali, w Australii wszyscy już zasypiają po szaleństwach sylwestrowej nocy. Spojrzeliśmy na sylwestrowy temat z innej, nieco przewrotnej perspektywy. Zadaliśmy sobie nie tylko pytanie gdzie spędzić Sylwestra, ale także kiedy? Co do tego, że warto ten dzień uczcić w sposób szczególny nie mamy najmniejszych wątpliwości.

Szybko, szybko – gonić Nowy Rok

Wszyscy, którzy chcieliby żeby ten rok skończył się jak najszybciej muszą podgonić czas. Najlepiej wsiąść do samolotu i wylądować w Sydney. Kiedy rodacy w kraju będą robić pierwsze przymiarki do wieczornej imprezy, świętujący w kraju kangurów już wychylą noworoczną lampkę szampana. Na sylwestrową wyprawę wzdłuż wybrzeży Pacyfiku zaprasza Trade&Travel Company.

Jeśli jednak komuś nie uśmiecha się trwający czasem nawet ponad dwie doby lot do Australii może wybrać się do bliższego Singapuru. Kilkanaście godzin lotu i doganiamy Nowy Rok 7 godzin przed rodakami. Kuszącą propozycją, która pozwoli zrealizować ten plan jest rejs Perły Azji Sylwester 2011. Podróżnicy, którzy wybiorą w tym szczególnym okresie wyprawę do Indii, przywitają Nowy Rok o 5 godzin wcześniej.

Z kolei o 3 godziny skrócimy stary rok jeśli wybierzemy się do Moskwy, gdzie możemy przeżyć niezapomniany Sylwester na Placu Czerwonym.

Niech stary rok trwa jak najdłużej…

A gdzie mają wybrać się ci, którzy chcieliby żeby rok 2011 trwał jak najdłużej? Zapraszamy do Meksyku. Sylwester w Meksyku nie tylko pozwoli zyskać całe 7 godzin starego roku, ale zagwarantuje doskonałą pogodę i gorące latynoskie rytmy. Z kolei aż 10 dodatkowych godzin i mnóstwo atrakcji gwarantuje sylwestrowy Rejs po Hawajach. Dla takich przeżyć bez wątpienia warto uciekać przed Nowym Rokiem.

Tylko czy trzeba jechać aż tak daleko? Niekoniecznie. Stary rok potrwa godzinę dłużej jeśli wybierzemy się do „swojskiego” Londynu, czy Lizbony.

A wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do Chin. Ale nie w grudniu, ale miesiąc później. To wtedy obchodzony jest chiński Nowy Rok, który od najdawniejszych czasów jest w Chinach najważniejszym świętem publicznym i prywatnym. Najbliższy rozpoczyna się 23 stycznia będzie rokiem Smoka.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>