Gorąca oferta Ecco Holiday na lato 2013

W najnowszym katalogu Ecco Holiday na lato 2013 znaleźć można 8 nowych kierunków i 63 nowe hotele m.in. na Malcie, Korsyce i Cyprze Północnym. Oprócz wycieczek samolotowych Ecco Holiday proponuje w nadchodzącym sezonie letnim wycieczki z dojazdem własnym do Chorwacji i Polski. Wypoczynek w kraju pojawił się w ofercie organizatora po raz pierwszy. W ofercie krajowej dostępne są miejsca noclegowe w Sudetach, Tatrach, Beskidach, Bieszczadach i na Pomorzu.

Poza ofertą wyjazdów do Polski na liście nowych kierunków Ecco Holiday na lato znalazła się grecka Riwiera Ateńska i Mykonos, Malta, portugalska Madera, francuska Korsyka, egipskie Marsa Alam, oraz Cypr Północny, który do tej pory dostępny był jedynie w ofercie biura Citron Travel.

Każdy z hoteli znajdujących się w ofercie Ecco Holiday oznaczony jest przy pomocy jednej z kategorii:

  • Ecco Classic – najbardziej uniwersalna i wszechstronna kategoria obejmująca popularne i sprawdzone hotele Ecco Holiday.
  • Ecco Family – hotele dla rodzin z dziećmi, z bogatą infrastrukturą dla dzieci i młodzieży.
  • Ecco Economy – sprawdzone, skromne hotele o standardzie 2*- 3*.
  • Ecco City – kategoria eleganckich hoteli dla osób, które chcą wypoczywać blisko miasta.
  • Ecco Party – hotele zlokalizowane w rozrywkowych miejscowościach, zazwyczaj blisko barów, klubów, czy dyskotek.
  • Ecco de Luxe – ekskluzywny wypoczynek w wielkim stylu, wyselekcjonowane hotele pozwalające spędzić luksusowe wakacje w najlepszym wydaniu.
  • Ecco Discovery – kategoria stworzona dla miłośników zwiedzania i aktywnego wypoczynku.

Wśród wycieczek z kategorii Ecco Discovery znalazło się kilka zupełnie wyjątkowych ofert. Dla wszystkich, którym znudziły się standardowe środki transportu, organizator przygotował lotniczą wycieczkę z Aeroklubem Kreteńskim, podczas której zwiedzić można greckie wyspy prywatnym samolotem. Miłośnicy morskiej przygody wybrać mogą rejs po Morzu Jońskim (Jońska przygoda), a entuzjaści zwiedzania – objazdową wycieczkę po Maroko (Królewskie Maroko).

W ofercie hoteli Ecco Holiday znalazły się obiekty z aquaparkiem, hotele z wi-fi, hotele, w których możliwy jest pobyt z własnymi zwierzętami, oraz hotele przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie oznaczone są w katalogu specjalnymi piktogramami.

Ecco Holiday proponuje swoim program Bezpieczna wpłata, który gwarantuje zwrot pełnej kwoty w ciągu 30 dni, w przypadku niezrealizowania wyjazdu z winy organizatora.W ramach promocji organizator nie pobiera zaliczki od klientów rezerwujących swoje letnie wakacje. Całość należności należy wpłacić 30 dni przed wylotem.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>