Hotel Delphin Deluxe. Komfort w standardzie

Do hotelu Delphin Deluxe w Okurcalar, 35 km od Alanyi, wracać można wielokrotnie i zawsze wracać z urlopu w pełni usatysfakcjonowanym. Duży obiekt, położony przy samej plaży cieszy się uznaniem gości z całego świata. Równie chętnie odpoczywają tu ludzie młodzi, rodziny z dziećmi, jak i seniorzy. Hotel  Delphin Deluxe zadowoli klientów poszukujących komfortowego wypoczynku w świetnej lokalizacji.

 

Luksusowy wypoczynek

Sześciopiętrowy budynek hotelu Delphin Deluxe wyróżnia się wyjątkowo luksusowym wnętrzem, ze stylową recepcją i elegancka restauracja główną. Oferowany serwis jest na najwyższym poziomie, a wszystkie prośby gości spełniane są w trybie natychmiastowym.

Dwuosobowe pokoje standardowe mają możliwość dostawki. W każdym znajduje się indywidualnie sterowana klimatyzacja, bezpłatny sejf i minibar codziennie uzupełniany o piwo, wodę, napoje chłodzące, czekoladę i orzechy. Wszystkie pokoje w 2012 roku poddane zostały gruntownemu remontowi. Co ważne, ponad 80 proc. pokoi posiada widok na morze.

Dostęp do internetu w lobby jest bezpłatny.

Hotel dla smakoszy

Hotel Delphin Deluxe  proponuje gościom aż 6 restauracji a’la carte do wyboru, w których od 19.00 do 21.30 można kosztować potraw z różnych zakątków świata. Na smakoszy czekają restauracje turecka „Ottoman”, włoska „Dolce Vita”, meksykańska „Margarita”, chińska „China House”, japońska „Hirosushi Bar” oraz serwującą owoce morza i ryby restauracja „Mr. Fish”.

W hotelu obowiązuje formuła High Class All inclusive, z której można korzystać 24 godziny na dobę. Menu obejmuje śniadania (07.00–10.00), późne śniadania (10.00–11.00), obiady (12.30–14.30) i kolacje (19.00–21.30). Wszystkie posiłki serwowane są w restauracji głównej formie bufetu. Jedzenie jest bardzo obfite i urozmaicone. W głównej restauracji cyklicznie odbywają się kolacje tematyczne.

Do dyspozycji gości jest także kilkanaście barów działających w różnych godzinach między 09.00 a 06.00 rano: lobby bar, Delphin pub, Orient cafe, bar przy basenie głównym, bar przy basenie relaksacyjnym, Fantasy snack bar, klub nocny„Atlantis”, bar na plaży, Harem bar, bar witaminowy i Secret Garden bar. Co ważne formuła High Class All inclusive poza napojami bezalkoholowymi obejmuje także lokalne i importowane alkohole.

Rozrywki dla małych i dużych

Hotel Delphin Deluxe położony jest przy piaszczysto-żwirowej plaży. Zejście do wody jest dosyć strome, jednak goście korzystać mogą ze specjalnego pomostu. Ponadto, na terenie hotelu znajdują się trzy baseny, w tym jeden kryty z podgrzewaną wodą. Najmłodsi cieszyć mogą się z trzech basenów przygotowanych specjalnie dla nich, a przede wszystkim z aquaparku.  Na dzieci czeka też lunapark i lody oraz przekąski w snack barze oraz mini club dla dzieci w wieku 4 – 12 lat.

Dorośli rozerwą się podczas dziennej oraz wieczornej animacji prowadzonej przez profesjonalny zespół międzynarodowych animatorów. Aktywny wypoczynek zagwarantują korty tenisowe, zajęcia fitness, tenis stołowy, siatkówka plażowa, rzutki, kajaki, windsurfing, water polo i aerobic.

 

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>