I taki świat jest piękny. Oferta na lato 2016 od biura Itaka

Biuro podróży Itaka zachęca nas do zaplanowania naszego urlopu już teraz. Dzięki temu możemy skorzystać z licznych zniżek i promocji, a także będziemy mogli spokojnie myśleć o przyszłorocznych wakacjach bez gorączkowego polowania na oferty Last Minute.

Korzyści z wcześniejszej rezerwacji

Dzięki promocyjnej ofercie na lato 2016 z oferty Itaki możemy zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent. Biuro oferuje nam jednak nie tylko obniżki cen, ale również gwarantuje najniższą i niezmienną cenę wycieczki, jak również zmianę rezerwacji bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

 

 

  • 10% zaliczki
  • Zniżki do 40% dla wszystkich
  • 50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach
  • 2% zniżek dla Uczestników Programu Lojalnościowego
  • 3% zniżki na rezerwację hotelu z całej oferty
  • Gwarancja Najniższej Ceny
  • Gwarancja Niezmienności Ceny
  • Gwarancja Bezkosztowej Zmiany Rezerwacji

We Dwoje

Biuro Itaka rozwija ofertę hoteli dla dorosłych. Są one coraz popularniejsze i coraz chętniej wybierane przez polskich turystów. Co skłania do wyboru takiego rozwiązania? Przede wszystkim chęć wypoczynku w ciszy i spokoju. Nie ukrywajmy – dziecięce śmiechy i odgłosy szalonych zabaw i dziecięcych animacji nie każdemu odpowiadają. Zamiast więc denerwować się na wszechobecne maluchy, lepiej wybrać hotel, w którym przyjmują gości od 16. lub 18. roku życia. Z takiego rozwiązania korzystają często pary, które mają ochotę na romantyczny wyjazd we dwoje lub szukają idealnego hotelu na miesiąc miodowy.

Polecamy hotele dla dorosłych z oferty Itaki:

Rodzinne Wakacje

Z Itaką świetnie będzie bawić się cała rodzina. Hotele z mnóstwem udogodnień dla milusińskich, animacje po polsku i atmosfera radosnej rodzinnej zabawy na pewno spełnią oczekiwania klientów. W hotelach przyjaznych rodzinom znajdziemy dziecięce menu, minikluby, dyskoteki dla maluchów, ciekawe programy animacyjne, a w niektórych jest możliwość wynajęcia opiekunki. W hotelach tego rodzaju zazwyczaj nie bywają amatorzy nocnych imprez, więc nie musimy obawiać się o nocne hałasy.

No Limits

Pisaliśmy wcześniej o ofercie Itaki dla miłośników aktywnego wypoczynku. Jak się okazuje, wycieczki połączone z aktywnością sportową, a także wyprawy tematyczne cieszą się sporym powodzeniem u klientów. Na co możemy liczyć? Na wyprawy trekkingowe, ekspedycje w trudno dostępne miejsca, wycieczki rowerowe, obozy sportowe dla osób o różnym poziomie zaawansowania i różnej kondycji, wycieczki fotograficzne, wyprawy kulinarne i wycieczki multiaktywne.

Sprawdzone punkty programu

Itaka stawia na sprawdzone rozwiązania. Wciąż możemy zrelaksować się więc w stylu gwiazd w luksusowych hotelach w ramach oferty Itaka & Gala. Ci, którzy wolą wycieczki objazdowe mogą liczyć na sporą ofertę. Podobnie z wyjazdami łączącymi zwiedzanie z wypoczynkiem – nie brak ich w ofercie Itaki. Oczywiście w ofercie znajdziemy także krótkie wyjazdy, doskonałe City Breaki i klasyczne wczasy.

 

 

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>