Ile kosztuje Majówka 2014?

Wypoczynek w Tunezji jest w tym roku najtańszym wyborem jeśli marzy nam „Majówka” na plaży. Przez siedem dni wypoczniemy w Tunezji już za 999 zł. Pozytywnie zaskakują też ceny wyjazdów do innych popularnych miejsc wypoczynku: w Grecji i Turcji znajdziemy majówkowy wyjazd za nieco ponad 1200 zł.

Nieco droższy jest Egipt i Hiszpania, choć i tutaj można upolować wypoczynek poniżej 1400 zł za tydzień.

 

 

 

 

 

 

 

Klienci, dla których poszukują wyższego standardu usług, muszą przygotować się na nieco większy wydatek, jednak i w tym przypadku ceny nie są zawrotne.

Warto przyjrzeć się różnicom między hotelami czterogwiazdkowymi i pięciogwiazdkowymi. Okazuje się, że tylko w Hiszpanii jest ona znaczna. Dla pozostałych analizowanych kierunków hotele czterogwiazdkowe i pięciogwiazdkowe pod względem ceny nie odbiegają od siebie aż tak znacznie.

Wykres: Najniższe dostępne ceny w hotelach 4* i 5* 

 

Dla różnych rodzajów wyżywienia różnice są jeszcze mniejsze. Opcja ze śniadaniami i obiadokolacjami jest zwykle tańsza od All inclusive. Najtańsze All inclusive znajdziemy w Turcji, najwyższe ceny zastaniemy szukając majowego wypoczynku w Egipcie.

Wykres: Najniższe dostępne ceny wypoczynku z wyżywieniem HB i All Inclusive 

Majówka już za miesiąc, ale ciągle jest w czym wybierać, a ceny naprawdę są atrakcyjne.

Uwaga: Wszystkie ceny dotyczą jednej osoby, dla wyjazdów samolotowych, 7-dniowych, w pokoju dwuosobowym.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>