Itaka otwiera oczy na świat. Pełna oferta Itaki na Lato 2014 już w sprzedaży!

W tym roku Itaka postanowiła stopniować napięcie. Jeszcze przed emisją katalogów z ofertą na Lato 2014, na początku listopada, biuro wystartowało z promocją „Latozajawka”. To był zaledwie przedsmak lata, z 370 ofertami wypoczynku w najpopularniejszych hotelach. Z końcem miesiąca Itaka dorzuca do „wakacyjnego pieca” i pełną parą rusza ze sprzedażą oferty Lato 2014. Hasło przewodnie tegorocznej letniej kampanii brzmi: „Otwieramy oczy na świat”.

Cała tegoroczna oferta Itaki to ponad 1000 ofert. Tradycyjnie już biuro przygotowało dla swoich klientów nowe kierunki wakacyjne. W tym roku po raz pierwszy mogą wypocząć oni na greckich wyspach Samos i Santorini, we włoskiej Apulii, marokańskiej Essaouiri, a także w bułgarskich kurortach Sozopol i Primorsko. Nowością na liście Itaki jest też wypoczynek w Dalmacji Środkowej i Północnej.

W katalogach Itaki polscy turyści znajdą długą listę kierunków wypoczynkowych i mnóstwo programów objazdowych. Na wakacje z Itaką możemy wybrać się nie tylko do najczęściej wybieranych krajów, takich jak Egipt, Turcja, Grecja, Tunezja, Hiszpania, Bułgaria czy Chorwacja, ale także do Czarnogóry, Maroko, na Maderę, czy do Gruzji.

Wraz z letnią kampanią ruszyła promocja dla klientów, która trwa do 3 stycznia. Wszyscy, którzy do tego czasu zdecydują się na zakup wycieczki z wakacyjnej oferty Itaki, mogą liczyć na zniżki do 39 procent oraz nawet 50-procentowy rabat za pobyt dzieci w wybranych hotelach.

Dodatkowo klienci, którzy pośpieszą się z decyzją otrzymają w prezencie pakiet gwarancji:

  • gwarancja najniższej ceny,
  • gwarancja niezmienności ceny,
  • gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji – gwarancja nie obejmuje tylko wyjazdów, w których przeloty odbywają się samolotami rejsowymi.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>