Kluby, animacje i inne atrakcje na rodzinne wakacje

Najlepsze wakacje to takie, z których i rodzice, i dzieci wracają zadowoleni. W ofertach organizatorów znajduje się coraz więcej hoteli, które specjalizują się w rodzinnych wyjazdach. Położone wśród zieleni, najczęściej przy plaży obiekty te posiadają mnóstwo atrakcji dla najmłodszych: baseny, zjeżdżanie, place zabaw, profesjonalną opiekę polskich animatorów. W takich hotelach dbają również o potrzeby dorosłych. Możliwość uprawiania sportów wodnych, wellness i SPA, a także wyśmienita kuchnia to gwarancja w pełni udanego wypoczynku. Zobaczcie więc jakie kierunki na rodzinne wakacje oferują  polscy touroperatorzy.

 

Klub przyjaciół Itaki

Itaka w swojej ofercie dla rodzin posiada specjalnie wyselekcjonowane hotele w najatrakcyjniejszych miejscach świata: Egipcie, Turcji, Tunezji, Hiszpanii, Grecji, Chorwacji, na Cyprze oraz we Włoszech. Priorytetem są duże pokoje oraz infrastruktura dostosowana do potrzeb dzieci: brodziki, place zabaw, mini kluby, baseny i zjeżdżalnie.
W ponad 30 hotelach należących do Klubu Przyjaciół Itaki zatrudnieni są polscy animatorzy, którzy każdego dnia zapewniają animacje najmłodszym.

Qtravel poleca:
Kipriotis village, Kos

Gry i zabawy, zawody sportowe, nauka tańca, konkursy – to tylko niektóre z oferowanych atrakcji dla dzieci. Co bardzo ważne organizowane są również animacje dla dorosłych.

Rainbow Tours – Figlokluby

Stworzone przez Rainbow Tours figlokluby to oferta idealna na rodzinne wakacje. Podczas gdy rodzice mogą spokojnie wypoczywać, dzieci przeżywają wielką przygodę. Pod opieką polskich animatorów biorą udział w wyprawach, rozgrywkach sportowych, dyskotekach, szukają skarbów czy toczą indiańskie bitwy. Nie ma mowy o nudzie. Specjalnie dobrane hotele oraz odpowiednia kadra sprawią, że wakacje na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

Qtravel poleca:
Playacalida w Hiszpanii

Rainbow Tours posiada bardzo atrakcyjną ofertę wakacji dla rodzin z dziećmi. Organizuje figlokluby w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Egipcie, Tunezji, Chorwacji, Portugalii, Czarnogórze oraz we Włoszech. Łącznie w swojej ofercie posiada 22 hotele, w których znajdują się przyjazne rodzinom figlokluby.

Grecos Holiday – animacje Delfini

Grecos Holiday specjalizuje się w wyjazdach do Grecji. Dlatego też właśnie greckie wyspy poleca na rodzinne wakacje. Kreta, Rodos, Zakynthos, Kos, Korfu, Kefalonia oraz Chalkidiki – w każdym z tych miejsc znajdzie się hotel idealny dla rodzin z dziećmi.

Organizując wakacje, Grecos oferuje bogaty program animacyjny w ciągu dnia i wieczorami, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Obecność polskich animatorów sprawia, że dzieci chętnie korzystają z organizowanych zabaw, dając w ten sposób wytchnienie i chwile relaksu rodzicom. Natomiast zajęcia rekreacyjno-sportowe oraz wieczorne animacje pozwolą również dorosłym na aktywne spędzenie wakacji oraz zasmakowanie w dobrej zabawie.

Rodzinnie z Wezyr Holidays

Szereg atrakcji dla całych rodzin w Turcji, Egipcie czy Grecji serwuje również Wezyr. Dbając o to, by dzieci czuły się pewnie i bezpiecznie, w wybranych hotelach obecni są polscy animatorzy. Zapewniają oni mnóstwo atrakcji, takich jak: zawody sportowe, dyskoteki, oglądanie bajek czy specjalne dni tematyczne, podczas których dzieci wcielają się w różne postacie.

Dorośli również znajdą sposób, by miło spędzić czas. Dla nich organizowane są sportowe aktywności, np. siatkówka plażowa czy aerobik w wodzie. W ramach relaksu można skorzystać z dostępnych książek, obejrzeć polskojęzyczny film lub wziąć udział w karaoke.

Neckermann Polska

Turcja, Tunezja czy Egipt? A może Bułgaria, Rumunia albo Chorwacja? Nie można pominąć Maroko, Czarnogóry, Hiszpanii, Portugalii, Grecji oraz Cypru. Wybierając rodzinne wakacje z Neckermannem, wybór nie jest taki posty. Wszystkie spośród 35 hoteli to znakomite miejsca dla rodzin z dziećmi. Wypoczynek uatrakcyjniają polscy animatorzy. Najmłodszym oferują gry i zabawy integracyjne, muzyczne, plastyczne, konkursy i turnieje. Dla młodzieży, ale również dla dorosłych organizowane są animacje sportowe oraz wieczorne przedstawienia. Do wybrania wakacji z Neckermannem zachęcać mogą również ceny oraz atrakcyjne zniżki dla najmłodszych.

Zdjęcia:
Wakacje z dziećmi, fot. Travel Manitoba

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>