Konkurs Weltbild i Qtravel.pl rozstrzygnięty!

Przez ponad dwa tygodnie 105 osób tropiło na mapie zabawnego stulatka-globtrotera. Dodali oni wspólnie aż 5894 zdjęć, a co najważniejsze świetnie się bawili. Rozstrzygnięty został konkurs księgarni internetowej Weltbild z okazji promocji najnowszej powieści Jonasa Jonassona „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął”, w którym Qtravel.pl ufundowało główną nagrodę. And the winner is….

Jeszcze chwilę potrzymamy publiczność w niepewności. Konkurs był nie tylko świetną zabawą i zachęcał do lektury powieści o perypetiach dziarskiego stulatka. Był to konkurs dla podróżników. Właśnie dlatego Qtravel.pl ufundowało w nim główną nagrodę – voucher na wycieczkę do Szwecji, ojczyzny tytułowego stulatka.

Zasady konkursu były niezwykle proste. Korzystając z aplikacji na Facebooku trzeba było zaznaczać na mapie świata bliskie sercu miejsca, odnaleźć państwa, w których gościł tytułowy stulatek, oraz dodawać zdjęcia i komentarze. Jak widać do zabawy włączyło się wielu podróżników. Warto też podkreślić, że podczas trwania konkursu na stronie internetowej Świata Książki zarejestrowało się 1300 nowych użytkowników. Urosło grono czytelników i to nas niezmiernie cieszy!

Najwyższa pora na wyniki. The winner is… Adam Cieplucha. Gratulujemy! I czekamy na pocztówkę ze Szwecji :)

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>