Lato 2013 od Alfa Star: w grudniu 30 proc. zniżki

Najnowszy katalog Alfa Star zdecydowanie zdominowała oferta do Egiptu. Na brak wyboru nie mogą narzekać także turyści wybierający się na wczasy do Turcji. Miłośnicy wycieczek objazdowych mogą wybierać spośród 15 propozycji wycieczek m.in. do Indii, Tajlandii, Kambodży i Japonii. Tygodniowe zwiedzanie Kraju Kwitnącej Wiśni to nowość w ofercie organizatora. Oferta „wcześniej taniej” obowiązuje do końca marca, jednak najatrakcyjniejsze rabaty upolują wszyscy, którzy decyzję podejmą jeszcze w grudniu.

Jeśli szukasz wczasów w Egipcie katalog Alfa Star na lato 2013 cię nie rozczaruje. Marsa El Alam, Hurghada, Taba, Dahab, Sharm El Sheikh – w sumie ponad 60 hoteli w różnym standardzie do wyboru. Do Turcji Alfa Star zabierze turystów na Riwierę Turecką, do Turcji Egejskiej i w okolice Bodrum. Tu jednak oferta dużo uboższa niż w przypadku Egiptu.

Organizator stawia na sprawdzone i lubione przez Polaków kierunki: Tunezję, Bułgarię, Portugalię i Hiszpanię. W ofercie znalazły się także Wyspy Kanaryjskie: Teneryfa, Fuerteventura i Lanzarote.

Z kolei osoby, które poszukują dalszych wyjazdów wybrać mogą wypoczynek lub wycieczkę objazdowa po Indiach lub Tajlandii.

Śladami kraju kwitnącej wiśni 7 dni
Japonia / Tokio
Wycieczka objazdowa po Japonii. Nowość w ofercie Alfa Star.

 

 

W nadchodzącym sezonie letnim Alfa Star organizuje wyloty z 11 lotnisk: Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Poznań, Warszawa, Łódź, Wrocław, Lublin, Katowice, Rzeszów i Kraków. Największy wybór lotnisk dostępny jest dla klientów wybierających się do Hurghady lub Sharm el Sheikh.

Do końca grudnia na turystów czekają zniżki 30 proc., gwarancja niezmienności ceny oraz rabaty na wycieczki fakultatywne.  Dostępne są też specjalne promocje dla rodzin oraz singli, którzy w wybranych hotelach płacą cenę za jedną osobę w pokoju dwuosobowym.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>