Lato 2013 od Rainbow Tours

Jeśli ktoś myśli już o letnim wypoczynku, to do przejrzenia są trzy katalogi z ofertami biura Rainbow Tours. Dwa z nich zawierają ofertę wczasów, jeden – oferty zwiedzania i wypoczynku samolotem oraz autokarem. Jest w czym wybierać. Rainbow Tours przygotował dla klientów około 500 hoteli w prawie 80 różnych miejscach na ziemi i 150 programów objazdowych. Decyzję o tym, gdzie spędzimy letnie wakacje warto podjąć do 21 grudnia, na klientów czekają bowiem rabaty do 30 procent.

Lista kierunków wypoczynkowych jest długa. Jeden katalog gromadzi oferty z Grecji, Hiszpanii, Włoch, Cypru, Portugali, w drugim znajdziemy wczasy w Chorwacji, Czarnogórze, Bułgarii, na Krymie, w Turcji, Izraelu, Egipcie, Maroko i Tunezji. Wśród nowości Marsa Alam w Egipcie, oraz Bodrum w Turcji.

Trzeci katalog Rainbow Tours na sezon Lato 2013 obejmuje wycieczki objazdowe oraz oferty zwiedzania połączone z wypoczynkiem. Wśród nowych programów między innymi objazd komfortowym autokarem od Monachium po jezioro Bodeńskie w programie Na alpejskim szlaku, wycieczka do duńskiego Legolandu lub zwiedzanie Bułgarii, Grecji i Turcji w programie Śródziemnomorskie delikatesy. W ofercie dalszych podróży znalazły się: wycieczka na wschodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych, dwa nowe programy do Wietnamu, czy Chiny – orientalny express. Ciekawie zapowiada się także wizyta w Laponii połączona z Nordkappem oraz Lofotami.

Rainbow Tours poszerzył swoją ofertę skierowaną do rodzin z dziećmi. Latem 2013 rodzice mają do wyboru aż 27 hoteli, przy których od połowy czerwca do połowy września działają Figlokluby. Animacje dla dzieci prowadzone w języku polskim pozwalają dzieciom miło spędzić czas w ciągu dnia, a rodzicom odpocząć od opieki nad swoimi pociechami. Figlokluby znaleźć można w hotelach na wyspach greckich, we Włoszech, w Portugalii, w Hiszpanii, w Bułgarii, w Czarnogórze, w Turcji, w Egipcie i w Tunezji. W tych samych hotelach, przygotowano także atrakcje dla dorosłych, którzy mogą spędzić czas w klubach Let’s Holiday.

Dla klientów rezerwujących letnie wakacje do 21 grudnia biuro Rainbow Tours przygotowało rabaty do 30 proc. oraz szereg gwarancji dodatkowych w prezencie.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>