Lato u bram, pora na wakacje

Czerwiec już coraz bliżej, sezon wypoczynkowy naciąga wielkimi krokami. Czeka nas również kolejny w tym roku długi weekend. To znakomity czas na wypoczynek w znanych kurortach, zanim pojawią się w nich wielkie tłumy wakacyjnych turystów. Jak wybrać ciekawą ofertę na czerwcowy wypoczynek, nie wydając przy tym znacznych kwot radzi Qtravel.pl, wyszukiwarka ofert turystycznych.

Pierwszy letni miesiąc jest niestety dość mocno niedoceniany – na wypoczynek wolimy wybierać miesiące typowo wakacyjne, czyli lipiec i sierpień. Zupełnie bezpodstawnie, jak przekonuje Agnieszka Grygiel z Qtravel.pl, wyszukiwarki ofert  turystycznych.

- Wypoczynek w czerwcu to również bardzo dobra propozycja dla osób preferujących aktywny wypoczynek, bo już za kilka tygodni potężne upały utrudnią, o ile nie uniemożliwią niektóre aktywne formy wypoczynku, niekoniecznie związane z leżeniem na plaży czy stałym przebywaniem w hotelowym basenie – wyjaśnia Agnieszka Grygiel, Dyrektor Sprzedaży i Rozwoju Qtravel.pl.

W czerwcu mamy również znany nam wszystkim „długi weekend”. Wolny czwartek w święto Bożego Ciała pozwala – przy jednym dniu urlopu – na uzyskanie czterech dni wolnych. To znakomita okazja na szybki wypad do jednej z ciekawych stolic europejskich – Paryża, Londynu, Rzymu czy Pragi.

Przed szczytem sezonu wakacyjnego mamy niepowtarzalną szansę uniknięcia wielkich tłumów w kurortach i hotelach. To znakomity wybór dla osób ceniących sobie minimum spokoju i nie lubiących tłoku czy hałasu na plażach czy w znanych, atrakcyjnych turystycznie miejscach. Pamiętajmy też, że dzieci muszą jeszcze chodzić do przedszkola lub szkoły – na wakacje pojadą dopiero za parę tygodni. Osoby, które nie muszą organizować wypoczynku najmłodszym, wybierając urlop w czerwcu nie tylko zyskują spokojniejsze wakacje ale i wdzięczność rodziców dzieci w wieku szkolnym, którzy po prostu musza brać wolne w miesiącach wakacyjnych.

- Czas przed szczytem sezonu to również niższe ceny, przy całej infrastrukturze przyszykowanej już do komfortowej obsługi turystów. Decydując się na zakup ofert „all inclusiv” z realizacją w czerwcu możemy trafić na bardzo atrakcyjną propozycję za niewielką cenę. Na przykład w czterogwiazdkowych hotelach w Egipcie, Turcji czy nawet Grecji możemy spędzić cały tydzień za niewiele ponad tysiąc złotych! Osoby w duszą hazardzisty, polujące na oferty „last minute” mogą właśnie teraz „złowić” niesłychane okazje – tłumaczy Agnieszka Grygiel.

„Polowanie” ułatwi narzędzie Qtravel Deals, dzięki któremu można trafić na najbardziej atrakcyjne (zarówno turystycznie jak i cenowo) wycieczki. Codziennie znajdziemy tam nowe wyjątkowe oferty, niedostępne w „zwykłych” internetowych systemach rezerwacji, wyróżniające się wysoką jakością przy bardzo korzystnej cenie.

Jakie kierunki na czerwcowe eskapady poleca jeszcze Qtravel.pl?

- Praktycznie wszystkie, wybierane w zbliżającym się szczycie sezonu. Oprócz wspomnianych już tradycyjnych celów wakacyjnego wypoczynku Polaków, czyli Egiptu, Grecji, Tunezji i Turcji, możemy znaleźć – również za pośrednictwem Qtravel Deals – ciekawe i atrakcyjne finansowo propozycje z Bułgarii, Maroko, Hiszpanii, Wysp Kanaryjskich, Cypru a także tak egzotycznych krajów jak Tajlandia, Kuba, Meksyk, Kenia, Dominikana, Chiny, Sri Lanka, Indonezja czy nawet Emiraty Arabskie – podsumowuje Agnieszka Grygiel.

Przydatne linki:
http://www.qtravel.pl/deals
http://www.qtravel.pl/q/czerwiec

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>