Lato z Wezyr Holidays! Pierwsza odsłona już w sprzedaży.

Wezyr lato2012Dopiero co Wezyr ogłosił swoją ofertę na najbliższe wakacje, a letnia oferta organizatora jest już dostępna na stronach Qtravel.pl. W pierwszej odsłonie oferta na lato 2012 obejmuje wypoczynek w Turcji. To kierunek, w którym od lat specjalizuje się Wezyr Holidays.

Lato 2012 roku możemy spędzić  z Wezyrem w najpopularniejszych tureckich kurortach Kemer, Antalya, Belek, Side i Alanya, do których dolecimy z dziewięciu lotnisk: Warszawy, Krakowa, Katowic, Łodzi, Wrocławia, Gdańska, Poznania, Bydgoszczy i Rzeszowa.

W najnowszym katalogu Wezyr poszerza ofertę hoteli objętych programem „Wezyr Family”, czyli cieszących się zainteresowaniem klientów hoteli z polskim animatorem.

Na zachętę Wezyr Holidays przygotował dla klientów promocję sprzedażową. Do końca roku trwa akcja “Premiera Lata 2012”, w ramach której turyści mogą skorzystać z:

  • rabatów sięgających 25%,
  • darmowego pobytu 2 dzieci do 14 lat w wybranych hotelach,
  • darmowej gwarancji niezmienności ceny,
  • darmowej zmiany w rezerwacjach.

Klienci, którzy szybko podejmą decyzję o rezerwacji na lato 2012 otrzymają też prezent: vouchery wartości do 25 € na wycieczki fakultatywne.

Wysokość minimalnej zaliczki organizator ustalił na 400 zł/os.
Wezyr lato2012

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>