Moc pszczelich promocji! BeeFree na lato 2012

W sezonie wakacyjnym 2012 oferta BeeFree Holidays poszerzy się o Grecję i Bułgarię. Do końca lutego w ramach promocji Bee Fast obowiązują rabaty do 26 proc., a pierwszych 1000 klientów otrzyma voucher wartości 100 zł.

Latem przyszłego roku BeeFree Holidays proponuje swoim klientom wypoczynek w popularnych i dobrze znanych miejscach, które gościły już w ofercie organizatora – w Egipcie, Turcji, Tunezji i Maroku. Pojawiły także dwie nowości – Grecja i Bułgaria. W Grecji czeka na turystów wypoczynek na słonecznej Riwierze Olimpijskiej, lub na największej greckiej wyspie – Krecie. Oferta wyjazdów do Bułgarii obejmuje wypoczynek w regionie Złotych Piasków z przelotem do Warny, a także w najpiękniejszym kąpielisku Morza Czarnego – Słonecznym Brzegu z przelotem do Burgas. Samoloty BeeFree odlatują z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Łodzi, Warszawy i Wrocławia.

BeeFree zachęca klientów do skorzystania ze swojej oferty cyklicznymi promocjami. W środy dostępna jest promocja z cyklu ,,Złap Królową Niskich Cen”, w ramach której organizator proponuje wybrane hotele w niskich cenach. Promocja „Free Kick – Oferta Dnia” ukazuje się codziennie i zawiera najtańszą dostępną propozycję na jedną wybraną ofertę w określonej dacie wylotu. Z kolei do wyjazdów rodzinnych zachęca stała promocja dla dzieci „Bezpłatny Pobyt (BP)”, w ramach której na wybrane oferty dzieci zakwaterowane z dwoma osobami pełnopłatnymi wnoszą jedynie opłatę za przelot.

Klienci, którzy zdecydują się na szybką rezerwację oferty letniej mogą liczyć na zniżki. Do 28 lutego obowiązuje promocja Bee Fast w ramach, której osoby rezerwujące wakacje otrzymają rabat do 26% oraz szereg innych korzyści:

 • Gwarancja Niezmienności Ceny
  Organizator gwarantuje, iż cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie. Na cenę rezerwacji nie wpłyną ewentualne podwyżki cen, wynikające ze zmian opłat lotniskowych, portowych, transportu, kosztów paliw czy kursów walut.
 • Gwarancja Zwrotu Kosztów
  Ochrona na wypadek rezygnacji z uczestnictwa w imprezie z przyczyn niezależnych od uczestnika. Koszt 3% wartości ceny imprezy, w promocji Bee Fast – za darmo.
 • Zmiana Rezerwacji za darmo
  Możliwość zmiany rezerwacji do 31.03.2012 bez ponoszenia kosztów manipulacyjnych, z zachowaniem cen z dnia zawarcia umowy.
 • Voucher o wartości 100 PLN
  Pierwszych 1000 klientów (z wyłączeniem dzieci na bezpłatny pobyt i dzieci do lat 2), którzy dokonają rezerwacji do dnia 28.02.2012 na ofertę Lato 2012, otrzyma prezent w postaci vouchera o wartości 100.00 PLN. Voucher będzie można wykorzystać na dowolny wyjazd z oferty ,,BeeFree ZIMA 2012/2013” przy rezerwacji do 30.09.2012.
 • Dziecko za FREE
  Na wybrane oferty i terminy dziecko zakwaterowane z dwoma osobami pełnopłatnymi wnosi jedynie opłatę manipulacyjną w wysokości 355 PLN. Cena zawiera: przelot, transfery lotnisko – hotel – lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie zgodnie z ofertą ,opłaty lotniskowe i paliwowe. Cena nie zawiera: obowiązkowego ubezpieczenia 40.00 PLN/1 tydz., 80.00 PLN/2 tyg.

Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł/osoba w dniu podpisania umowy. Dopłata do 30% wartości rezerwacji, płatna w ciągu 30 dni po podpisaniu umowy. Dopłata do całości najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie www.beefree.pl

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>