Na narty z Neckermannem – katalog zima 2013/2014

Niedługo lato i wakacje – czas dalekich podróży, wypoczynku na plaży i gorących kąpieli słonecznych. A co z tymi, którzy tęsknią za zimą i marzą o białym szaleństwie na nartach? Spokojnie! Już możecie zacząć planować zimowy wyjazd. Neckermann wydał katalog na zimę 2013/2014, a w nim około 700 obiektów w ponad 200 narciarskich kurortach.

 


W zimowej ofercie Neckermanna znaleźć można najpopularniejsze narciarskie regiony, takie jak: Austria, Włochy, Francja, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, a także Rumunia oraz niezwykle atrakcyjne bonusy. Neckermann swoją ofertę narciarską objął gwarancją niezmiennej ceny, dlatego dla tych, którzy nie będą zwlekać z rezerwacją zimowego wyjazdu czekają 20% rabaty. Dodatkowo w ponad 300 hotelach pobyt dzieci do 14 roku życia jest bezpłatny. Zaoszczędzić można również przy zakwaterowaniu 3 osób w pokoju 2-osobowym, a w określonych terminach gratis otrzymać można dodatkową dobę.

Tygodniowy pobyt:
w Rumunii już od 552 zł/os
w Czechach już od 639 zł/os
na Słowacji już od 935 zł/os
w Austrii już od 1010 zł/os
we Włoszech już od 1271 zł/os

Nowością, jaką oferuje Neckermann, są przeloty do Werony. W katalogu znajduje się również więcej obiektów z bogatą ofertą wellness i Spa, które sprawią, że wyjazd będzie jeszcze bardziej przyjemny i komfortowy. Ogromną zaletą jest również możliwość zamieszkania bezpośrednio przy stoku. W katalogu znajduje się około 90 tak usytuowanych hoteli, które oznaczone są symbolem SKI IN/OUT. Dla zapalonych narciarzy Neckermann przygotował również Skipass w prezencie. Można go otrzymać, rezerwując jeden spośród 40 wybranych hoteli i cieszyć się dobrą zabawą na stoku przez cały wyjazd.

Ostatnim spośród wielu proponowanych przez Neckermann Polska gratisów jest karta rabatowa Holiday Bonuscard o wartości 34,90 Euro oraz możliwośc korzystania z wielu zniżek oferowanych przez szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, sklepy sportowe, a także restauracje i bary.

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>