Oferta 7islands na wakacje 2012

W wakacyjnej ofercie 7islands znalazły się popularne wyspy greckie: Kreta, Rodos, Kos i Zakynthos, a także kierunki hiszpańskie: Majorka i Costa del Sol.

Na letni sezon 2012 7 Islands przygotowało dla klientów 112 hoteli, z których aż 86 dostępnych jest w popularnej opcji All inclusive i Ultra All Inclusive. Organizator stawia też na rodziny z dziećmi, ceniące sobie aktywny wypoczynek. Kluby 7friends oferują gry i zabawy dla dzieci pod opieką doświadczonych animatorów. Działają w trzech hotelach: dwóch na Krecie i jednym na Majorce. Czynne są od połowy czerwca do połowy września, przez 6 dni w tygodniu, 2 razy dziennie po kilka godzin z przerwą na lunch.

Organizator proponuje w wybranych hotelach specjalne zniżki dla nowożeńców i seniorów powyżej 60 roku życia. Zachęca też do wczesnej rezerwacji letnich wakacji, żeby zagwarantować sobie najatrakcyjniejsze miejsca w hotelach. O zniżkach za wczesną rezerwację jednak nie wspomina.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>