Pokrowiec na walizkę – przydatny podróżny gadżet

Producenci gadżetów podróżnych starają się przekonać, że wszystko, co oferują, jest nam w podróży absolutnie niezbędne. Jednym z gadżetowych hitów są pokrowce-ochraniacze na walizki podróżne. Czy faktycznie się przydają, czy są raczej kompletnie niepotrzebne?

Większość podróżnych walizek ma raczej ciemne kolory, co jest zrozumiałe z uwagi na mniejsze ryzyko widocznych zabrudzeń. Prawie każdy, kto kiedykolwiek podróżował, zna to uczucie, kiedy na taśmę na lotnisku wyjeżdżają dziesiątki podobnych, czarnych, szarych czy bordowych walizek. Czekamy, wypatrujemy znaków szczególnych, mylimy się, denerwujemy. To nie jest komfortowa sytuacja. Podobnie zresztą jest w przypadku podróży autokarem: na stosie znowu jeden, dwa kolory walizek, a my musimy wypatrywać naszej.

Pokrowce na walizki często mają jaskrawe kolory i ciekawe wzory, dzięki czemu od razu możemy zauważyć naszą walizkę pośród innych. Pokrowiec chroni ją także przed ryzykiem zabrudzenia, zarysowania, a także przypadkowego otwarcia.

Zaletą pokrowców jest ich niewielki rozmiar – po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Można też łatwo je prać i szybko schną.

Zgarnij pokrowiec za darmo

Do 31 grudnia możecie dostać gratis pokrowiec o ciekawym designie, idealny na każdą podróż! Co zrobić, żeby dostać pokrowiec? Wystarczy zarezerwować w grudniu  dowolną wycieczkę z oferty Qtravel.pl. Szczegółowy regulamin promocji znajdziecie tu.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>