Potrójna szansa na 1000 zł!

Szukasz pomysłu na wakacyjny wypoczynek? Pomożemy ci znaleźć urlop, który cię zachwyci, a do doskonałych wakacji dorzucimy szansę na wygranie 1000 zł na twój kolejny urlop! Wszyscy, którzy do końca października 2013 roku zarezerwują wyjazd na stronie Qtravel.pl, mogą wygrać solidną zniżkę na swój następny urlop.

W ramach promocji „Potrójna szansa na 1000 zł” odbędą się 3 losowania bonu wakacyjnego Qtravel.pl wartości 1000 zł.

1 września 2013 rozlosowany zostanie bon wśród osób, które zarezerwują wycieczkę w terminie od 1 sierpnia do 31 sierpnia; 1 października wylosujemy szczęśliwca spośród osób, które zarezerwują wycieczkę we wrześniu, a na początku listopada poznamy zwycięzcę spośród osób, które zarezerwują wycieczkę w październiku.

Aby wziąć udział w losowaniu należy spełnić jeszcze jeden warunek: wymienić co najmniej dwie wyspy archipelagu Wysp Kanaryjskich. Nic prostszego!

Bon wakacyjny Qtravel.pl wartości 1000 zł ważny jest do końca lutego 2014 i uprawnia do zniżki na dowolny wyjazd dostępny na stronie Qtravel.pl.

Więcej informacji na stronie: Promocja „Potrójna szansa na 1000 zł!”

  1. Pingback: Pierwsze losowanie za nami! Nagrodę otrzymuje... | Qtravel.pl Blog

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>