Rodzinna oferta na lato 2012 od Oasis Tours

Latem przyszłego roku Oasis Tours zabierze turystów do Egiptu, Grecji i Tunezji, która od lat jest flagowym kierunkiem organizatora. Tegoroczną nowością w ofercie jest Marsa Alam w Egipcie – raj dla amatorów nurkowania. W nadchodzącym sezonie letnim Oasis stawia na rodziny z dziećmi, dla których przygotował dodatkowe atrakcje.

Oasis Tours specjalizuje się w organizacji wyjazdów do Afryki Północnej i basenu Morza Śródziemnego. Główny kierunek wyjazdowy biura to Tunezja. W ofercie na lato 2012 po raz drugi z rzędu pojawiła się Kreta, a nowością jest Marsa Alam w Egipcie.

Oasis Tours przygotował szeroką ofertę dla rodzin z dziećmi, na których czekają Oasis Fun Cluby – hotele oferujące dodatkowe atrakcje dla najmłodszych klientów. Są one zlokalizowane przy piaszczystych plażach i wyposażone w kompleksy basenów. Dzieci mogą w nich skorzystać z programów animacyjnych prowadzonych przez polskiego opiekuna. W hotelach objętych programem Oasis Fun Club dzieci wypoczywają gratis. Dodatkową zachętą dla rodzin z dziećmi mają być specjalne pakiety rodzinne obejmujące 50-procentowe zniżki dla dzieci nawet do 16 roku życia.

W Tunezji na rodziny czeka dziewięć hoteli objętych programem Oasis Fun Club:

Rodzinne kluby Oasis Tours dostępne są także w dwóch hotelach na Krecie:

Na szczególne traktowanie liczyć mogą także nowożeńcy i seniorzy powyżej 50 roku życia.

W nadchodzącym sezonie wakacyjnym organizator zapewnia połączenia czarterowe z 10 polskich lotnisk międzynarodowych. Do Tunezji Oasis lata z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Łodzi, Rzeszowa, Bydgoszczy i Szczecina, do Egiptu z Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia i Poznania, a na Kretę z Warszawy, Katowic, Wrocławia i Poznania.

Od 22 września do 16 października trwa promocja PRIME TIME LATO 2012, w ramach której klienci dokonujących wcześniejszej rezerwacji wyjazdów odbywających się od 05 kwietnia do 24 października 2012 roku otrzymują:

  • Gwarancję niezmienności ceny – niezależnie od wzrostu cen paliw oraz kursów walut,
  • Ubezpieczenie AXA gratis, w pakiecie: KL, NW i CP – następstwa chorób przewlekłych,
  • Zniżki rodzinne do Tunezji (w wybranych hotelach): 1-sze i 2-gie dziecko do 16 lat – hotel GRATIS , dzieci do 2 lat płacą 100 zł,
  • Zniżki rodzinne w Egipcie i na Krecie (w wybranych hotelach): 1-sze i 2-gie dziecko do 14 lat – hotel GRATIS * , dzieci do 2 lat płacą 100 zł.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>