SKItraj narty w Qtravel.pl i wygraj sportową kamerę FULL HD

SKItraj narty w Qtravel.pl i wygraj sportową kamerę FULL HDNiespiesznie kończy się lato. Co prawda pięknie i bardzo ciepło, ale nieubłagalnie. Dlatego w Qtravel.pl już myślimy o zimie i jej turystycznych atrakcjach. Wy też pomyślcie razem z nami, bo narciarsko-snowboardowy katalog jest już kompletny, a miejsc na pewno nie tak wiele jak w ofercie letniej. Jeśli zatem szukacie dobrych lokalizacji, ciekawych obiektów, pełnej oferty – nie tylko do miłośników jednej czy dwóch desek, ale modnej zimowej kultury APRES SKI – to jest to dobry czas na dokonanie wyboru. A zapewniamy, że w tym roku jest w czym wybierać.

Co ważne oferta zimowa ma teraz większe spektrum atrakcyjnych możliwości niż tablica Mendelejewa oznaczonych pierwiastków. Jeśli macie rodzinę podzieloną na szusujących, leżakujących, spacerujących, latających, tańczących i nastawionych na zimowe widoki za oknem SPA to mamy dla Was mnóstwo pomysłów na wspólny wyjazd łączący zainteresowania każdego z osobna.

Wśród propozycji dla miłośników gór nie nastawionych na doskonalenie jazdy po stokach mamy plenerowe otwarcia sezonu, nocne festyny, przyprószone śniegiem fiesty i dziesiątki atrakcji do indywidualnego wyboru. W ofercie znajdziemy loty helikopterem, paralotnią, balonem. Dostępne są wycieczki na nartach biegowych, rakietach śnieżnych, psimi zaprzęgami, śnieżnymi skuterami. Do spędzania czasu na swoich obiektach zapraszają lodowiska, tory saneczkowe i rynny snowboardowe. Pod dachem i w tzw. ciepełku czekają na Was, kręgielnie, sale sportowe, kluby i dyskoteki, szkoły językowe i taneczne. Niewątpliwym magnesem dla Pań (choć nie tylko) jest bogata oferta ośrodków SPA&Wellness.

Jeśli wciąż macie wątpliwości czy warto szukać aktywnego wypoczynku, to mamy dla Was naszego własnego Asa w rękawie. Właśnie startuje nowa odsłona konkursu zimowego Qtravel.pl. W tym roku do wygrania jest fantastyczny sportowy zestaw sprzętu video do zadań specjalnych.

Zasada konkursu są bardzo proste, a szansa na wygranie zestawu video dużo większa niż trafienie „6” u Pana Lotto. Wystarczy w krótki, twórczy, niebanalny sposób dokończyć nasze tegoroczne zimowe hasło reklamowe zaczynające się od:

 „Najlepsze zimowe wyjazdy są tylko z Qtravel.pl, bo…”.

  1. Najważniejsza zasad konkursu – kup ofertę zimową z tegorocznego katalogu Qtravel.pl.
  2. Najprostsza zasada konkursu – hasło musi zakończyć się w jednym zdaniu.
  3. Najciekawsza zasada konkursu – możesz przysłać od 1 do nawet 3 haseł i aż 3 razy zwiększyć swoje szanse na nagrodę!

Wszystkie nadesłane propozycje oceni nasze konkursowe Jury i wybierze tę, która je zauroczy swoją formą i przekazem. O szczegółach konkursu przeczytacie na stronie konkursowej i w Regulaminie. Powodzenia!

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>