Słońce dla seniorów, Mango Kluby dla dzieci – oferta Exim Tours na lato 2012

Exim Tours rusza ze sprzedażą wakacyjnej oferty, którą wzbogaca o dwa nowe kierunki: Paphos na Cyprze i Costa Brava w Hiszpanii. W najnowszym katalogu nie brakuje i ofert dla seniorów i dla rodzin z dziećmi, a klientów ma zachęcić do zakupu rabat wysokości 30 %.

Najnowszy katalog Exim Tours otwiera wiosenna oferta dla seniorów. Osoby, które ukończyły 55 lat mogą skorzystać z promocyjnych wyjazdów do Hiszpanii i Tunezji. W tym roku po raz pierwszy seniorzy mogą także wyjechać na największa wyspę Morza Śródziemnego – Cypr.

Dla miłośników zwiedzania Exim Tours przygotował na lato 17 zróżnicowanych wycieczek objazdowych. Są wśród nich propozycje zwiedzania Hiszpanii w pigułce, Rejsu po Nilu, objazdu po Izraelu i Jordanii, wycieczek do Turcji i Tunezji. Program Turcja z wizytą na Kaukazie pozwala odwiedzić także sąsiednią Gruzję. Warto też zwrócić uwagę na dwie egzotyczne propozycje wycieczek objazdowych. Kubę od podszewki zwiedzimy w programie Perła Karaibów, a w Meksyku powędrujemy Śladami Azteków i Majów.

Na letni wypoczynek Exim zabierze nad do 10 krajów. Są wśród nich znane i lubiane kierunki z lat poprzednich, ale także dwie nowości:

Katalogowa prezentacja oferty wypoczynku w poszczególnych krajach zawsze otwiera lista hoteli, w których działają kluby z animacjami dla dzieci – Mango Club. W sumie w ofercie organizatora znajdziemy takich hoteli 17. Największy wybór rodzinnych hoteli z atrakcjami dla dzieci i polskimi animacjami oferuje Turcja. Mango Cluby zapewniają opiekę dzieciom w wieku od 3 do 15 lat.

Exim Tours zachęca swoich klientów do jak najszybszej rezerwacji wyjazdów wakacyjnych rabatami do 30 %. W promocji Primo Minuto, która trwa do końca stycznia, klienci mogą także liczyć na:

  • Wycieczki fakultatywne gratis
  • Gwarancja niezmienności ceny gratis
  • Możliwość darmowej zmiany rezerwacji do 30.04.2012
  • wymagana zaliczka 300 PLN.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>