Słońce, zabawa i wycieczki fakultatywne od Sun&Fun

Nowości w ofercie Sun&Fun na nadchodzące wakacje to Bułgaria, Majorka, Marsa Allam i wycieczka objazdowa po Ziemi Świętej. Do końca grudnia trwa promocja sprzedażowa First Call, w ramach której klienci mogą liczyć na gwarancję niezmienności ceny oraz wycieczki fakultatywne gratis.

Oferta letniego wypoczynku latem 2012 przygotowana przez Sun&Fun obejmuje Egipt, Riwierę Turecką, Tunezję, Grecję, Bułgarię i Hiszpanię. Organizator proponuje wyloty z Warszawy i Katowic, a turyści mogą wybrać wypoczynek trwający 7, 10, 11, 14 dni.

W ramach grudniowej promocji dla klientów dokonujących rezerwacji wakacyjnej oferty Sun&Fun turyści podróżujący do Egiptu i Tunezji otrzymają darmowe wycieczki fakultatywne dla dzieci od 2 do12 lat. Warunkiem skorzystania z promocji jest udział w wycieczce co najmniej 2 osób dorosłych.

Osoby, które zarezerwują letni urlop w Bułgarii otrzymają w prezencie wycieczkę fakultatywną „Rejs Statkiem”, dla każdej osoby z rezerwacji. W Grecji możemy liczyć na voucher rabatowy o wartości 20 € dla osoby dorosłej i 10 € dla dziecka w wieku 2-12 lat do wykorzystania na wycieczki fakultatywne, a w Turcji czeka prezent w postaci wycieczki Shopping City Tour.

Dla turystów, którzy wybiorą na lato Majorkę, Sun&Fun oferuje rabat w wysokości 15 proc. na jedną z wybranych wycieczek: Jaskinie Del Hams lub Formentor – Puerto Pollensa.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>