Świeża oferta od TUI

Od początku lutego na rynku pojawiła się „świeżutka” nowość od TUI. Oferta TUI Fresh to popularne hotele 4 i 3 gwiazdkowe, głównie w opcji All Inclusive dostępne w trzech pułapach cenowych: od 1597 zł, 1797 zł i 1997 zł. Nowa linia produktowa biura podróży TUI, ma zapewnić przejęcie jeszcze większej części rynku turystycznego. Czy się to uda? Zobaczymy po sezonie.

Polski oddział Tui na bieżąco modyfikuje swoją strategię sprzedażową i poza dotychczasowymi, luksusowymi hotelami, systematycznie wprowadza do oferty popularne hotele o niższym standardzie. Przejawem tej tendencji jest wprowadzenie w lutym nowej linii produktowej, przeznaczonej przede wszystkim dla par, ludzi młodych i grup – TUI Fresh.

W ofercie Tui Fresh, dostępne są tańsze hotele 3 i 4 gwiazdkowe hotele, cieszące się dobrą opinią odwiedzających je gości. Hotele zlokalizowane są blisko centrów popularnych kurortów i zadowolą turystów lubiących aktywnie spędzać czas, oczekujących hotelu z łatwym dostępem do rozrywek i atrakcji turystycznych. Większość hoteli Tui Fresh dostępna jest w opcji All Inclusive.

Największy wybór ofert typu Tui Fresh dostępny jest w okresach maj-czerwiec oraz wrzesień-październik, czyli poza ścisłym sezonem wakacyjnym.

Oferty Tui Fresh posiadają trzy pułapy cenowe – 1579zł, 1797zł oraz 1997zł, a skorzystać z nich można wybierając się na wakacje do w 10 kierunków: do Bułgarii, Grecji, na Korfu, Kos, Kretę, Rodos, do Turcji, na Riwierę Turecką lub do Turcji Egejskiej.

Hotele dostępne w ofercie TUI Fresh nie są sprzedawane w ramach innych linii produktowych organizatora.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>