Sylwester 2012 potrwa tydzień

Sylwester 2012 – poniedziałek. Nowy Rok 2013 – wtorek. Wszyscy, którzy planują sylwestrowy wyjazd szybko dojdą do wniosku, że najlepiej wybrać się na tygodniowy odpoczynek sylwestrowo-noworoczny. Organizatorzy przygotowali w tym roku sporo imprez trwających sześć i siedem dni. Wśród propozycji tradycyjnie cała lista europejskich metropolii, ale także sporo ciekawych i oryginalnych propozycji takich jak sylwester w Gruzji, Uzbekistanie, czy Laponii. Przełom roku 2012/2013 to także doskonały moment, by wybrać się na narty.

Specjalny sylwestrowy katalog – ALE IMPREZA! SYLWESTER 2012/2013 – przygotowało biuro Rainbow Tours. Wśród sylwestrowych propozycji organizatora cała lista miejsc, które niezmiennie cieszą się popularnością wśród polskich turystów: Londyn, Rzym, Mediolan, Budapeszt, Barcelona, Paryż. Dużo jest w tym roku imprez trwających pięć lub sześć dni. Chociaż osoby, które nie mogą sobie pozwolić na dłuższy bez trudu znajdą dla siebie krótsze wyjazdy.

Sylwestrowe propozycje Rainbow Tours nie ograniczają się jednak do zabaw w największych metropoliach Europy. W katalogu znaleźć można także sporo propozycji, które pozwalają połączyć sylwestrowe szaleństwo z poznawaniem ciekawych zakątków świata. Sylwestra spędzić możemy zwiedzając Macedonię, Gruzję czy Uzbekistan. Podróżnicy, którzy chcą wyrwać się z Europy i dodatkowo przedłużyć sobie mijający rok, mogą polecieć na sylwestrową zabawę do Nowego Jorku.

Dla miłośników dalekich wypraw i gorących wrażeń prawdziwy rarytas przygotowało biuro Trade&Travel Company. Trwający 12 dni Indiański Sylwester w Meksyku to okazja do podziwiania cywilizacyjnych osiągnięć Azteków, Majów i Olmeków, odwiedzenia Sanktuarium Matki Boskiej z Guadelupe i plażowanie oraz noc sylwestrowa w Acapulco.

Ciekawie zapowiada się także Sylwester w Laponii. Siedem dni w krainie skutej lodem to z propozycja dla tych, którzy lubią takie mroźne klimaty. Przełom roku to doskonały moment żeby spotkać się ze Świętym Mikołajem w jego wiosce Rovaniemi, przejechać się zaprzęgiem reniferów, a może także zobaczyć zorzę polarną.

Miłośnicy białego szaleństwa mogą z kolei wybrać się na sylwestrowe Ski-Safari w austriackiej dolinie Zillertal. To oferta dla tych, którzy nad sylwestrową imprezę przedkładają solidną dawkę narciarskich emocji. Uczestnicy tego śnieżnego safari będą mieli okazję pojeździć niemal codziennie w innym ośrodku rozległej doliny Zillertal. Do sprawdzenia ponad 360 km tras zjazdowych.

W katalogu Bee Free dwie sylwestrowe propozycje pod wiele mówiąca nazwą „Free Beeba”. Nowy rok powitać można w Turcji lub w Tunezji. Trzydniowa zabawa w czterogwiazdkowych hotelach z wyżywieniem All Inclusive i uroczystą kolacją sylwestrową to propozycja dla tych, którzy chcą wejść w nowy rok w szampańskim humorze. Zachęcające są ceny sylwestrowych ofert organizatora, rozpoczynające się od 1699 zł za osobę.

Dłuższą, sylwestrowo-noworoczną przerwę doskonale zagospodarować można także wybierając się w rejs.  Lista ofert sylwestrowych jest w tym roku bardzo długa. Nie brakuje egzotycznych i drogich wypraw morskich: np. rejs u wybrzeży Brazylii, Argentyny i Urugwaju, czy Sylwester na Muritiusie. Można jednak także wyruszyć z Rejs Clubem na Maderę zawijając po drodze do Barcelony, na Teneryfę i do marokańskiej Casablanki. Czterogwiazdkowy cruiser MSC Divina zagwarantuje rozrywki nawet najbardziej wymagającym pasażerom. Na taką przyjemność trzeba mieć jednak całe 12 dni.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>