Trochę zimy w środku lata od Alpe!

Specjalizujące się do tej pory w wypoczynku zimowym biuro Alpetour wprowadziło do swojej oferty wyjazdy letnie. Wypoczynek nad jeziorem Garda, wycieczki do Toskanii, rowerowe wyprawy w Alpach – to niektóre z letnich propozycji organizatora. Nawet latem Alpe! pamięta o miłośnikach zimy, dla których ma prawdziwy rarytas – wyjazdy na narty w środku lata. Qtravel.pl sprawdza co kryje w sobie nowa propozycja organizatora.

Nadchodzący sezon będzie pierwszym, w którym biuro Alpetour , sprzedające pod marka Alpe!, zdecydowało się na sprzedaż propozycji letniego wypoczynku.

Oferta letnia organizatora podzielona została na cztery kategorie: ACTIVE, FAMILY, WELLNESS i SUMMER SKI.  Alpe! proponuje swoim klientom nawet 3 dniowe turnusy,  często z elastycznym dniem przyjazdu. Klienci Alpetour mogą wyjechać latem do Austrii lub do Włoch.

Oferta Alpe! Active  skierowana jest do amatorów aktywnego wypoczynku, dla których organizator proponuje sporty wodne, turystykę rowerową i pieszą. Miłośnicy turystyki aktywnej za 4 dni wypoczynku zapłacą  od 270 PLN/os. w apartamencie.

 

 

 

Alpe! Family to oferta dla rodzin z dziećmi, dla których wybrane zostały miejsca idealne na rodzinne wakacje: apartamenty z udogodnieniami dla rodzin,  animacjami, mini clubami i agroturystyką. Ceny za 3 dni od 210 PLN/os. w apartamencie.

 

 

 

W ramach oferty Alpe! Wellness dostępne są hotele i ośrodki ze strefą wellness i SPA, oraz kurorty uzdrowiskowe. W pobliżu ośrodków często znajdują się źródła termalne. Ceny takiego wypoczynku rozpoczynają się od 649 PLN/os. w hotelu z HB za 3 dni.

 

 

 

Alpe! Summer Ski  pozwalają pojeździć latem na nartach. Obiekty dostępne w ramach oferty zlokalizowane są w pobliżu lodowców.  Oferty Summer Ski docenią także miłośnicy trekkingu w wysokich górach. Ceny rozpoczynają się od 449 PLN/os. w hotelu z HB.

 

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>