Wakacyjna oferta Ecco Holiday

Greckie Chalkidiki i Skiathos, bułgarska miejscowość Sinemoretz, tureckie Bodrum i egipski raj dla nurków Marsa Alam - to nowości w ofercie Ecco Holiday na nadchodzący sezon letni. Przyszłoroczna oferta została także wzbogacona o wycieczki objazdowe. W listopadzie i w grudniu zniżki nawet do 50 %. W przyszłym roku Ecco Holiday świętuje swoje 10 urodziny.

Ecco Holiday zaprasza turystów w najpiękniejsze zakątki Morza Śródziemnego i na Wyspy Kanaryjskie. Oferta organizatora podzielona jest na kilka grup tematycznych m.in. Ecco Family dla rodzin, Ecco Economy – dla klientów mniej wymagających wybierających skromne hotele w korzystnej cenie, Ecco Party – dla klientów poszukujących miejsc rozrywkowych, Ecco de Luxe – dla osób poszukujących ekskluzywnego wypoczynku w wielkim stylu.

Nowością na lato 2012 są oferty stworzone dla pasjonatów zwiedzania – Ecco Discovery. Wśród nich znalazły się dwie nowe oferty objazdowe do Grecji. Gracja antyczna i Grecja od kuchni to podróże po Grecji kontynentalnej. Nowością wśród „objazdówek” jest też Transylwańska przygoda, 8-dniowa wycieczka po Bułgarii i Rumunii, którą można połączyć z tygodniowym wypoczynkiem nad Morzem Czarnym. Propozycją dla miłośników antycznej Turcji są programy Śladami pierwszych chrześcijan oraz Turcja – dwa oblicza, wycieczka która w zależności od wybranego wariantu może trwać 8 lub 15 dni. Nowością jest także 7-dniowy „Błękitny rejs” przygotowany dla gości wypoczywających na Riwierze Tureckiej.

W najnowszym katalogu Ecco Holiday doliczyliśmy się 64 nowych hoteli. W ofercie pojawiło się też kilka nowych hoteli z polskim animatorem. Znajdziemy je w Chalkidiki, Złotych Piaskach i na Riwierze Tureckiej.

Klientów Ecco Holiday zachęcić ma do wczesnej rezerwacji zniżka sięgająca nawet 50 %. Dodatkowe korzyści dla osób rezerwujących w listopadzie i grudniu to:

  • cena 911 zł za dziecko,
  • darmowa gwarancja stałej i najniższej ceny,
  • zabezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej gratis,
  • zmiana uczestnika do 7 dni przed wylotem bez opłat,
  • 4 % rabatu za pełna wpłatę w dniu rezerwacji.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>