Wyślij babcię na wakacje!

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka Neckermann promuje swoją ofertę dla seniorów. Wypoczynek w specjalnej cenie dla osób, które ukończyły 50 lub 55 lat znaleźć można także u innych organizatorów m.in. Exim Tours, TUI, BeeFree, czy Fun Club. Jednak tylko Neckermann zdecydował się na dodatkową promocję wycieczek z okazji nadchodzącego święta. Gratulujemy pomysłu – babcie i dziadkowie z pewnością zasługują na wypoczynek.

W ofercie Neckermanna na Dzień Babci i Dziadka znalazły się ostatnie miejsca w hotelach na hiszpańskich wybrzeżach Costa del Sol i Costa de la Luz oraz na Majorce i Ibizie. Na wybrzeżu wybrać można wycieczki w terminie od 19 marca do 30 kwietnia w hotelu Costa del Sol Hotel Playabonita lub Costa de la Luz Hotel Barcelo Punta Umbria. Za tygodniowy pobyt z dwoma posiłkami zapłacimy od 1775 zł.

Na Baleary można wysłać seniorów od 25 marca do 29 kwietnia do hotelu Majorka Hotel Santa Ponsa Park lub Ibiza Hotel Atlantic. Tydzień wypoczynku, z dwoma posiłkami w cenie, kosztuje od 1735 zł.

Warunkiem skorzystania z oferty jest ukończone 55 lat. Z jednym seniorem jako osoba towarzysząca może podróżować na tych samych zasadach i w tej samej cenie jedna osoba, także jeśli nie ukończyła 55 lat.

Bogatą ofertę wyjazdów dla seniorów przygotował także Exim Tours. Tutaj osoby po 50 roku życia mogą skorzystać ze specjalnych cen na wyjazdy do Tunezji i Maroko, a 55-latkowie mogą także wybrać wyjazd do Hiszpanii lub na Cypr.

W ofercie Tunezyjskie Słońce dla Seniorów biuro oferuje hotele z wyżywieniem all inclusive lub 2 posiłkami dziennie, a także 2 wycieczki w cenie wyjazdu. W Tunezji wybrać można hotel 3* lub 4* w Sousse, Monastirze i Mahdii. Wszystkie leżą od 100 do 400 metrów od plaży, w pobliżu centrów miejscowości.

Marokańskie Słońce dla Seniorów to hotele 4* w Agadirze, all inclusive lub 2 posiłki, 2 wycieczki w cenie wyjazdu. Do wyboru hotele:

W ofercie Hiszpańskie Słońce dla Seniorów dostępne są wakacje na Costa del Sol z pełnym wyżywieniem i jedną wycieczką w cenie. Na seniorów czeka także wypoczynek na Cyprze. Te oferty skierowane są dla polskich seniorów w wieku powyżej 55 lat, minimum jedna osoba w pokoju musi spełniać kryterium wiekowe.

Fun Club proponuje seniorom także wyjazdy do Chorwacji. Mogą oni wypocząć w hotelu Dubravka w miejscowości Baska Voda. Cena obejmuje 2 posiłki oraz wycieczkę do Splitu i Trogiru.

  1. Pingback: Drodzy Dziadkowie - szalejemy? | Qtravel.pl Blog

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>