Zima – uff jak gorąco!

Na dobre nie rozpoczął się jeszcze sezon letni, a Rainbow Tours już wydał katalog na zimę 2012/2013. Ale proszę się nie obawiać, z katalogu aż bucha gorąco! Jest w nim coś dla amatorów egzotyki, są nowości dla miłośników zwiedzania w pełnym słońcu, a także promocyjne oferty ciepłych wczasów dla seniorów. Do 15 lipca organizator przewidział specjalne rabaty dla wszystkich rezerwujących.

W sezonie zima 2012/2012 Rainbow Tours poszerza ofertę wypoczynkową na Wyspach Kanaryjskich. Z organizatorem będzie można polecieć nie tylko na Teneryfę i Fuerteventurę, ale także na Gran Canaria oraz Lanzarote. Wśród innych kierunków „zimowych” w ofercie Rainbow Tours znaleźć można egipskie kurorty – Hurghada, Sharm el Sheikh oraz Taba, Izrael, Maroko, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Cypr.

Zimowe propozycje organizatora obejmują także dalekie wyjazdy. Na liście egzotyki znajduje się między innymi Sri Lanka, Tajlandia, Kenia, Kuba, Margarita, Malediwy, a nawet Madagaskar. Wśród oferty egzotycznej ciekawa nowość – tajlandzki kurort Khao Lak położony na północ od słynnego Phuketu i uchodzący niezwykle spokojne miejsce z pięknymi plażami i 14 parkami narodowymi oraz rezerwatami przyrody znajdującymi się w najbliższej okolicy.

Rainbow Tours poszerzył listę miast, z których odbywać się będą wyloty czarterowe na bliższe kierunki. Turyści latać będą nie tylko z Warszawy, ale także z Poznania, Katowic, Gdańska oraz Bydgoszczy.

Na amatorów zwiedzania czeka w najnowszym katalogu ponad 60 programów objazdowych. Prawie 50 stanowią wycieczki egzotyczne. Ciekawą propozycją jest ośmiodniowy program zwiedzania Maroko pod nazwą Maroko dla wygodnych, który połączony jest z kilkudniowym wypoczynkiem. Także turyści wybierający się do Emiratów Arabskich mogą skorzystać z oferty łączącej wypoczynek ze zwiedzaniem. „Emiraty Arabskie-Dubaj jest Naj! Zobacz i odpocznij” to propozycja dla tych, którzy po zwiedzaniu Dubaju oraz Abu Dhabi chcą zrelaksować się w Fujairach nad Oceanem Indyjskim.

Amatorzy dalekich podróży znajdą trzy nowe wycieczki do Tajlandii: Tajlandia połączona z Kambodżą, Tajlandia i Laos oraz Tajlandia z Malezją, nowość w Indiach o nazwie „Indie-Sacrum i Profanum” oraz wycieczkę łączącą objazd po północy i południu Etiopii.

Kolejny rok z rzędu organizator zaprasza do skorzystania ze swojej oferty seniorów. Osoby po 55 roku życia mogą na preferencyjnych warunkach kupić wczasy na hiszpańskich wybrzeżach: Costa de la Luz i Costa del Sol.

Do 15 lipca trwa promocja związana z premiera katalogów Zima/Egzotyka 2012-2013. Oprócz rabatów do 26 proc. klienci otrzymują również gwarancje: niezmiennej ceny, zwrotu kosztów, zmiany terminu gratis oraz gwarancję najniższej ceny.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>