Złap wiatr w latawiec! Impreza kiteowa z Summerelse

Kitesurferzy doczekali się oferty przygotowanej specjalnie dla nich.  Biuro Summeresle zaprasza na trwającą 7 dni imprezę dla wszystkich, którzy kochają kite. Doświadczeni kite’owcy będą mieli szansę przetestować sprzęt i wymienić się doświadczeniami, a amatorzy mogą skorzystać z podstawowego kursu kitesurfingu.

„Baw się do rana przez 7 dni.” „Absolutna nowość na rynku wakacji czarterowych.” Tak reklamuje swoją najnowszą propozycję biuro Summeresle. I rzeczywiście,  podobne wyjazdy organizowane były do tej pory jedynie przez biura wyspecjalizowane w organizacji aktywnego wypoczynku. Summeresle jako pierwszy duży krajowy organizator przygotował profesjonalną imprezę kitową.

Tydzień intensywnego pływania w okolicach Hurghady, a w programie 2 godziny podstawowego kursu kitesurfingu dziennie, warsztaty freestyle, kiteowe animacje, beachparty i wypoczynek w czterogwiazdkowym hotelu All inclusive kosztuje 2099 zł od osoby.

Biuro zachęca do skorzystania z oferty także singli, którzy mogą skorzystać z możliwości dokwaterowania towarzysza o podobnych zainteresowaniach, bez konieczności dopłacania do pojedynczego pokoju.

Organizator starannie dobrał miejsce imprezy. Wschodnie wybrzeże Morza Czerwonego, leży w pobliżu strefy międzyzwrotnikowej co wpływa na występowanie stałych wiatrów – passtatów, które są dodatkowo są wzmacniane przez ukształtowanie terenu. Egipt słynie z płytkiej turkusowej wody, piaszczystych plaż i dobrych warunków wiatrowych.

Oferta dostępna jest w terminach:
8-15 czerwca
29 czerwca-06 lipca
24-31 sierpnia
14-21 września

Wszystko to sprawia, iż nauka kitesurfingu w tym miejscu to czysta przyjemność.

Czterogwiazdkowy Hotel Club Calimera, w którym kitesurferzy będą zakwaterowani położony jest bezpośrednio przy plaży „Golden Beach” w północnej części Hurghady – około 15 km od jej centrum, 10 km od El Gouny i 20 km od lotniska.  Do obu miejscowości kursują płatne hotelowe busy.

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>