zamknij
Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Biuro podróży Buksa Travel

Biuro organizuje wczasy i obozy młodzieżowe we Włoszech, Albanii i Bułgarii. W hotelach dzierżawionych przez biuro Buksa Travel personel (kelnerzy, rezydenci) to w większości Polacy, co jest dużą zaletą dla wielu klientów. Biuro duży nacisk kładzie na ofertę rodzinną, oferując zniżki i rabaty dla dzieci.

Sprawdź 2 oferty wycieczekDokumenty do pobrania
brak danych
Wczasy we Włoszech, Albanii i Bułgarii
Dobra oferta dla rodzin z dziećmi
Polska obsługa w hotelach
801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Ceny wycieczek w Buksa Travel

Biuro podróży Buksa Travel ma w swojej ofercie wycieczki w konkurencyjnych cenach. Sprawdź na wykresie, jaka jest średnia i najniższa cena wycieczek organizowanych przez biuro podróży Buksa Travel. Wybierz kraj, do którego chcesz jechać i przeanalizuj ofertę cenową Buksa Travel.

Wycieczki Last Minute z Buksa Travel

Oferty typu Last Minute biura Buksa Travel są bardzo atrakcyjne cenowo. Pamiętaj, że Last Minute to zazwyczaj ostatnie miejsca w samolocie i/lub w hotelu, więc od Twojej szybkiej decyzji zależy, czy uda się kupić wycieczkę w najlepszej cenie.

Potrzebujesz wycieczki dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb?

Zostaw adres e-mail - skontaktujemy się z Tobą z indywidualną ofertą

Klikając "Zapisz się" akceptujesz nasz Regulamin Serwisu i Politykę Prywatności

Dokumenty do pobrania

Pobierz dokumenty biura podróży Buksa Travel.

Zostaw wiadomość

Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą i pomożemy znaleźć odpowiednią ofertę wycieczki.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj