Bezpieczeństwo danych

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych, dlatego cała nasza strona zabezpieczona jest protokołem SSL. Nasza strona chroniona jest certyfikatem GoDaddy w wersji „Rozszerzona weryfikacja (EV) SSL”.

Co daje certyfikat SSL (EV)?

Certyfikat SSL typu Extended Validation (EV) gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania. Dzięki niemu możliwe jest szyfrowanie połączeń i odpowiednie zabezpieczenie transmisji danych przekazywanych za pośrednictwem sieci. Certyfikat potwierdza także tożsamość właściciela witryny, uwierzytelnia serwer i w czytelny sposób komunikuje odbiorcy, że znajduje się na właściwej stronie internetowej.

Cechy certyfikatu GoDaddy

  • bardzo wysoki poziom szyfrowania - do 2048 bitów
  • najwyższa, możliwa kompatybilność z przeglądarkami - 99%
  • maksymalny poziom zaufania, potwierdzający autentyczność serwisu
  • certyfikat zawiera dane firmy/organizacji, która się nim posługuje
Certyfikat SSL jest wypełnieniem ustawowego obowiązku ochrony danych osobowych

Po czym poznasz, że strona www zabezpieczona jest protokołem SSL?

Certyfikat SSL EV jest oznaczany w przeglądarkach kolorem zielonym. Niektóre przeglądarki podświetlają cały pasek adresowy, inne tylko nazwę firmy. Kolor zielony jest zarezerwowany dla zabezpieczeń typu Extended Validation.

W pasku adresowym zabezpieczonej strony widoczna jest pełna nazwa właściciela witryny. Po kliknięciu w podświetloną nazwę zobaczyć można dane właściciela witryny oraz informację o wystawcy certyfikatu.

Ważność certyfikatu Qtravel.pl możesz w każdej chwili zweryfikować na stronie instytucji certyfikującej – GoDaddy.

Certyfikat SSL to realna ochrona danych

Symboliczna "kłódeczka" to nie tylko efekt wizerunkowy: certyfikat SSL zapewnia witrynie rzeczywistą ochronę. Qtravel.pl inwestuje w bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, ponieważ nasi klienci przekazują nam swoje prywatne dane, a ich zaufanie jest dla nas bezcenne.