Zadzwoń do nas!
801 590 059
koszt połączenia: 0,49zł/min
+48 58 326 20 00
koszt połączenia: 0,49zł/min
zamknij
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.
zamknij

Prowansja I Lazurowe Wybrzeże Wycieczka 10 Dniowa - Latohotel 2.0 gwiazdkowy

Zdaniem Civitas Tour:

Opis Wycieczki Co Zwiedzamy Stary Lyon– lista UNESCO, perły architektury prowansalskich miast, 800 metrowe ściany kanionu Verdon, promenady, plaże i aquaparki Lazurowego Wybrzeża, Monako – państwo-miasto miliarderów i celebrytów  Program Wycieczki 1 dzień (trasa ok. 1600 km z Katowic) Wyjazd z Polski...

Przeczytaj pełen opis oferty

Terminy i ceny

Data wyjazduDługość pobytuTransportMiejsce wyjazduLiczba osóbWyżywienieCena
Nie wiesz, który termin zarezerwować?Zadzwoń do nas! 801 590 059 lub +48 58 326 20 00

Opis oferty wg: Civitas Tour

Opis Wycieczki Co Zwiedzamy

Stary Lyon– lista UNESCO, perły architektury prowansalskich miast, 800 metrowe ściany kanionu Verdon, promenady, plaże i aquaparki Lazurowego Wybrzeża, Monako – państwo-miasto miliarderów i celebrytów 

Program Wycieczki

1 dzień (trasa ok. 1600 km z Katowic)

Wyjazd z Polski wg rozkładu. Nocny przejazd przez Niemcy do Francji.

 

2 dzień

Przyjazd do Lyon - drugiego co do wielkości miasta we Francji, położonego w miejscu zejścia rzek Rodanu i Saony. Zwiedzanie miasta m. in. bazylika Notre-Dame-de-Fourviere, katedra St. Jean ze słynnym zegarem astronomicznym, Vieux Lyon, plac Bellecour, znane na całą Europę domy tkaczy. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg.

 

3 dzień (trasa ok. 350 km)

Śniadanie. Przejazd do Avignon usytuowanego nad Rodanem z przepięknym starym miastem. Jego zabytkową starówkę otaczają cztery kilometry średniowiecznych murów obronnych.  Zwiedzanie miasta: znany na całą Europę Pałac Papieży, charakterystyczny Place Crillon oraz Place d'Horloge, romańska katedra Notre-Dame. Przejazd do Pount du Gard, gdzie znajduje się Akwedukt Pount du Gard - zbudowanego przez Rzymian i prowadzącego wodę ze źródeł w Uzes do Nimes. Akwedukt jest wpisany na listę UNESCO.  Przejazd do Nimes, zwiedzanie m. in. amfiteatru, La Maison Carrée, Le Temple de Diane, Castellum divisorium. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

 

4 dzień (trasa ok. 150 km)

Śniadanie. Przejazd do Arles. Spacer po tym pięknym mieście pełnym zabytków rzymskich i romańskich. Następnie przejazd do Marsylii będącej największym portem i jednym z najstarszych miast we Francji. Zwiedzanie miasta m.in. bazyliki Notre Dame, słynnej ulicy Canabiere, Vieux Port (stary port), rejs statkiem na Calanques. Wycieczka jest niezapomnianym przeżyciem z powodu wspaniałych widoków i przepięknej panoramy Marsylii. W czasie rejsu przepływać będziemy w pobliżu wyspy If gdzie w XVI wieku wzniesiono fortyfikacje broniące portu. Zamek If to dawne więzienie z którego uciekał hrabia Monte Christo z powieści Aleksandra Dumasa. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

 

5 dzień (trasa ok. 200 km)

Śniadanie, przejazd do St. Tropez - zwiedzanie, spacer po miasteczku znanym głównie z dwóch rzeczy: francuskiego żandarma w wykonaniu Louisa de Fine oraz z przepięknych plaż i portu, typowych dla Lazurowego Wybrzeża. Przed południem przejazd do Port Grimaud, plażowanie na przepięknej plaży ze złocistym piaskiem, czas wolny. Wieczorem przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

 

6 dzień (trasa ok. 200 km)

Śniadanie. Wycieczka do Wielkiego Kanionu Verdon, jedenego z najgłębszych w Europie, wpisanego na listę UNESCO. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

7 dzień (trasa ok. 150 km)

Śniadanie. Przejazd do Cannes. Spacer po mieście kojarzonym z przemysłem filmowym. Następnie przejazd do jednych z najsłynniejszych, zabytkowych i urokliwych miasteczek Vence i Saint Paul - gdzie znajduje się grób Marca Chaggalla. Czas wolny. Przejazd do Nicei – spacer po Starym Mieście. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

 

8 dzień (trasa ok. 50 km)

Śniadanie. Dzień wolny w Nicei. Dla chętnych wycieczka fakultatywna do Marineland - dopłata 55 EUR/os. - transport + bilet wstępu (pierwsze w Europie wodne zoo, w którym delfiny i orki wykonują swoje popisowe numery. Warto też przejść się 30-metrowym szklanym tunelem przebiegającym przezbasen, gdzie podziwiać można olbrzymie rekiny, mureny i wiele innych ryb). Powrót do hotelu. Nocleg.

 

9 dzień (trasa ok. 1500 km do Katowic)

Śniadanie. Przejazd do Eze Fragonard - panorama Monako. Przejazd do Monako. Zwiedzanie m.in. Rampe Major, Place du Palais przed Pałacem Książęcym, pałac księcia Monako (z zewnątrz), katedra św. Mikołaja, spacer po Monte Carlo - dzielnicy kasyn. Czas wolny.  Przejazd nocny do Polski.

 

10 dzień

Powrót do kraju w godzinach południowych.

świadczenia

- przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, video, cafe-service)

- 7 x nocleg w hotelu **/*** lub pensjonacie pokoje 2/3-osobowe złazienkami

- 7 xśniadanie

- opieka pilota

- ubezpieczenie: NNW (2 000€), KL (10 000€) i bagażu (200€) TUiR AXA S.A. 

Cena Nie Zawiera

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów rejsu statkiem oraz usług lokalnych przewodników (około 70 euro) - płatne obligatoryjnie w autokarze u pilota wycieczki

- SYSTEMU TOUR GUIDE— 60 zł płatne obligatoryjnie w autokarze u pilota wycieczki

- możliwość dokupienia obiadokolacji w restauracji typu self-service (koszt jednej to ok. 12 euro) lub w tradycyjnej restauracji—20 euro

- dopłata do pokoju jednoosobowego 500 zł

zamknijProwansja I Lazurowe Wybrzeże Wycieczka 10 DniowaProwansja I Lazurowe Wybrzeże Wycieczka 10 Dniowa - Latohotel 2.0 gwiazdkowy

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj

Zostaw wiadomość do oferty Prowansja I Lazurowe Wybrzeże Wycieczka 10 Dniowa - Lato

Wypełnij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Preferowany
kontakt
Wyraż zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową lub telefoniczną od Q&Q sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3 (Administrator danych) oraz akceptuję Regulamin Serwisu. Dane przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności.

Ustaw swoją lokalizację

Twoja lokalizacja: Warszawa
anuluj